«داپنا»، فوتبالیست زنی که در جریان یک دقیقه سکوت از ادای احترام به «دیگو آرماندو مارادونا» خودداری کرده و خبرساز شده بود می‌گوید پیام‌های تهدید به قتل دریافت کرده است.
کد خبر: ۱۲۹۱۳۲۰

به گزارش جام جم آنلاین از ورزش سه، پائولا داپنا، فوتبالیست زن اسپانیایی که پیش از شروع یک بازی در این کشور درحالیکه همه بازیکنان در حال اجرای یک دقیقه سکوت به احترام دیگو مارادونا بودند از این کار سر باز زده و به صحنه پشت کرده بود می‌گوید از اقدام خود پشیمان نیست اما او تایید کرد که خودش و هم تیمی‌هایش در تیم «ویاخس اینترریاس» با پیام‌هایی خشونت آمیز مواجه شده و حتی به قتل تهدید شده اند.

بعد از مرگ دیگو مارادونا اسطوره بزرگ فوتبال، در مسابقات مختلف در گوشه و کنار دنیا ورزشکاران برای ادای احترام به او مسابقات را با یک دقیقه سکوت به احترام دیگو آغاز می کنند. در یکی از لیگ های زنان اسپانیا پیش از شروع مسابقه تیم های ویاخس و دپورتیوو لاکرونیا هم بازیکنان دو تیم برای یک دقیقه سکوت ایستاده بودند که داپنا روی زمین نشست و بر خلاف سایرین رویش را به سمت مخالف برگرداند.

داپنا اعلام کرد با توجه به اینکه مارادونا در آرژانتین سابقه آزارگری علیه زنان و خشونت علیه نزدیکان زنش را داشته او که خود را «فمینیست» می داند به این نتیجه رسیده که نباید به چنین کسی ادای احترام کند.

اما داپنا بعد از این ماجرا در گفتگویی با روزنامه اسپانیایی آ اس مدعی شد که بعد از این ماجرا به قتل تهدید شده است.

او گفت: علاوه بر آزار و اذیت شدیدی که در شبکه‌های اجتماعی به من شده هم تیمی‌هایم هم مورد آزار قرار گرفته اند. گذشته از این آزار و اذیت‌ها من به قتل هم تهدید شده ام. خیلی‌ها برایم پیام‌هایی نوشته و گفته اند آدرست را پیدا می کنیم و قلم پاهایت را می شکنیم.

این دختر فوتبالیست اسپانیایی در ادامه باز هم تاکید کرد که از اقدام خود پشیمان نیست. او در این باره به «آ اس» گفت:مارادونا از نظر فوتبالی به نظر من مهارتها و ویژگی‌های بی نظیری داشت ولی از نظر انسانی کسی نبود که مردم بخواهند مثل او باشند. برای همین یک دقیقه سکوت کردن و ادای احترام به چنین شخصی در واقع بی‌احترامی به شخصیت و باورهای خودم بود و نمی توانستم چنین کاری بکنم.

دختر ضد مارادونا تهدید به قتل شد (+عکس)

دختر ضد مارادونا تهدید به قتل شد (+عکس)

دختر ضد مارادونا تهدید به قتل شد (+عکس)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها