jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۳۱۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۷:۰۱

منتقدان دولت دونالد ترامپ، پوسترهایی از دختر او (ایوانکا)، در شهر نیویورک با این طرح که کسی در این شهر «او را نمی خواهد» به در و دیوارها زده‌اند.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، به نوشته روزنامه سان، شایعه شده که خانواده جارد کوشنر و ایوانکا ترامپ، داماد و دختر دونالد ترامپ که ساکن واشنگتن دی.سی بوده‌اند، در آستانه بازگشت به آپارتمان ۴.۱ میلیون دلاری خود در ساختمان متعلق به دونالد ترامپ در منطقه منهتن به مجرد اینکه این رئیس جمهور آمریکا به شکستش به جو بایدن در انتخابات اذعان کند، هستند.

منهتن دختر ترامپ را نمی‌خواهد!

با این وجود فعالیت های آنها برای رئیس جمهور در کاخ سفید ممکن است برنامه‌های آنها تحت الشعاع قرار دهد.

جیسون سلویگ و داورام استیفلر، دو کمدین شناخته شده با عنوان «دروغگوهای خوب» اقدام به توزیع یک سری پوسترهای «کسی او را نمی‌خواهد» با طرح ایوانکا ترامپ در محله منهتن کرده‌اند.

این پوسترها که با طرح پوسترهای افراد تحت تعقیب در غرب قدیم کار شده‌اند، لهجه قلابی دختر ترامپ و همسرش جارد کوشنر را مسخره کرده‌اند.

این پوستر به کوشنر به شکل شخصیت شیطانی و ترسناک داستانی «اسلندرمن» ارجاع داده است.

اخیرا یک گروه جمهوریخواهان مخالف به نام «پروژه لینکن» دو بیلبورد را در میدان تایمز نصب کردند. یکی از این بیلبوردها جارد کوشنر را همراه با یک جمله نقل قول از او که در آن گفته «نیویورکی‌ها قرار است رنج ببرند و این مشکل آنهاست» نشان داده است.

ایوانکا که در دولت پدرش مشاور بوده، اخیرا «دموکرات های شهر نیویورک» را بعد از گزارش نیویورک تایمز درباره دریافت ۷۴۷۰۰۰ دلار از درآمد چندین میلیونی هزینه‌های مشاوره وضع شده توسط پدرش محکوم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر