jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۲۶۴   ۱۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۰

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه

قاتلان متواری در گلبهار مشهد دستگیر شدند

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۲فرد قاتل توسط پلیس آگاهی سرپل ذهاب خبر داد که چندی پیش و در شهرستان قصرشیرین اقدام به قتل مرد جوانی کرده بودند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ سرهنگ محمد رضا آمویی اظهار داشت: چند روز پیش ماموران پاسگاه بشیوه سرپلذهاب در سه راهی کل داوود مشغول گشت زنی بودند به جسد مرد جوانی ۴۲ساله که آثار کبودی و خون ریزی بر روی سر و صورتش نمایان بود برخورد کردند.
 
قاتلان متواری در گلبهار مشهد دستگیر شدند
وی ادامه داد:با کشف این جسد موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سرپلذهاب قرار گرفت و آن‌ها موفق شدند با انجام کار‌های اطلاعاتی محل سکونت عوامل مرتبط در قتل را در شهرستان گلبهار استان خراسان رضوی شناسایی کنند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی سرپل ذهاب با اخذ نیابت قضائی و هماهنگی با پلیس گلبهار عازم این شهرستان شده و در یک عملیات غافلگیرانه ۲ متهم به قتل را دستگیر و آلات قتاله را کشف کردند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه با بیان اینکه افراد دستگیر شده در همان بازجویی‌های ابتدایی به قتل مرد جوان اعتراف و انگیزه خود را اختلاف شخصی با مقتول عنوان کرده، افزود: آن‌ها همچنین بیان داشتند که قتل را در شهرستان قصر شیرین مرتکب شده و سپس جسد را در حاشیه جاده خروجی شهر سرپل ذهاب رها کرده اند.

وی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده‌ای در این خصوص از معرفی افراد قاتل به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر