jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۲۴۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۰

ادعای عجیب رستوران‌ دار متهم به قتل

پیرمرد را کشتم تا مشتریانم کم نشوند!

مرد میانسال که مشتریانش را به‌خاطر حضور پیرمردی در کافه‌رستورانش از دست می‌داد، پیرمرد را به قتل رساند و جسدش را در دره رها کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام جم، جسد این پیرمرد ظهر دوازدهم آبان امسال در عمق دره‌ای در اطراف روستای وردیج‌داریش در کن تهران توسط کشاورزی پیدا شد. تحقیق از خانواده پیرمرد نشان می‌داد او همیشه هفت کیلومتری از روستا تا وردآورد که خانه فرزندانش بوده را پیاده می‌رفته و آن روز هم قرار بوده به خانه فرزندانش برود. او آخرین‌بار در کافه‌ رستورانی در حوالی روستا دیده شده بود.

سه مرد که در کافه‌ رستوران بودند، بازداشت شده و پس از گذشت نزدیک به یک‌ماه لب به اعتراف گشوده و ادعا کردند دو برادر، صاحب این کافه‌ رستوران بودند که یکی از آنها پیرمرد را کشت.

مظنون 52ساله بازداشت شد و دیروز در تحقیقات گفت: با برادرم کافه‌رستوران را از 20 سال پیش راه‌اندازی کردیم. مقتول را از 15 سال قبل می‌شناختم. شرایط کاری‌مان به‌خاطر شیوع کرونا خراب شده و زیاد مشتری نداشتیم. پیرمرد شلخته بود و به ظاهرش نمی‌رسید و باعث می‌شد مشتریان محل را ترک کنند و ضرر مالی داشته باشیم. بارها به او گفتم با این وضع به کافه نیا که قبول نمی‌کرد. روز قتل به کافه آمد و وقتی خواستیم آنجا را ترک کند، شروع به فحاشی کرد. شاگردم او را به سمت دره برد. من هم دنبالش رفتم و با برداشتن تکه‌سنگی، ضربه‌ای به سرش زدم که باعث مرگ پیرمرد شد. جسد را همان‌جا رها کردیم. در این مدت عذاب وجدان داشتم اما می‌ترسیدم تسلیم شوم.

با اعتراف متهم به این جنایت، بازپرس جنایی برای او قرار قانونی صادر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر