jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۵۵۶ ۰۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۳۲

راننده با دیدن صحنه بلعیده شدن خودروی خود در گودال بزرگ خیابان شوکه شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، راننده آمریکایی پس از پارک خودروی خود در کنار خیابان با صحنه‌ای عجیب روبه رو شد.

«توپتِن توبجی»، هنگامی که قصد سوار شدن خودروی خود را داشت متوجه شد که خودروی شاسی بلند او توسط یک گودال بزرگ بلعیده شده است. این اتفاق اوایل صبح پنجشنبه و پس از پارک خودرو در خیابانی در شهر نیویورک رخ داد.

در تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بخش زیادی از این خودروی تویوتا RAV۴ وارد یک گودال بزرگ شده است.

در لحظه وقوع حادثه آقای توبجی در داخل خودرو حضور نداشت. این در حالی بود که یک خودروی سفید رنگ نیز در نزدیک خودروی آسیب دیده پارک شده بود که به آن آسیبی وارد نشد.

این تصاویر توسط شخصی با نام «شِرپا» در توئیتر منتشر شد. او که منزلش در فاصله کمی از محل حادثه قرار دارد با انتشار این تصاویر نوشت: «امروز صبح واقعا شوکه شدم، چون خانه من در مقابل محلی که گودال ایجاد شده قرار دارد.»

توبجی به NBCNews در این باره گفت: «من امروز واقعا خوش شانس بودم. این اتفاق می‌توانست درست در لحظه‌ای که من خودرو را پارک می‌کردم رخ می‌داد. خدا رو شکر می‌کنم که در آن لحظه من در داخل خودرو نبودم.»

در ادامه با حضور پلیس و آتش‌نشانان محلی این خودرو از داخل گودال بیرون کشیده شد. هنوز علت ایجاد این حفره بزرگ در خیابان مشخص نشده است.

گودال خیابان خودرو را بلعید! (+تصاویر)

 

گودال خیابان خودرو را بلعید! (+تصاویر)

گودال خیابان خودرو را بلعید! (+تصاویر)

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر