jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۴۵۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۷

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان

سلاح شکاری دایی، مرگ یک کودک را در خدابنده رقم زد

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: بازی کودکان با تفنگ شکاری، موجب وقوع حادثه ای تلخ و خونین در یکی از روستاهای این استان شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا، سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی، روز شنبه افزود: این حادثه، صبح روز جمعه /هشتم آذر ماه/ در روستای "دهشیر " شهرستان خدابنده از توابع استان زنجان اتفاق افتاد.  
 
بازی کودکان با تفنگ شکاری در زنجان رنگ خون گرفت
وی اظهار داشت: یکی از سه پسر بچه ۱۰ تا ۱۱ سال که با یکدیگر نسبت فامیلی نیز دارند در حین بازی های کودکانه، دست به سلاح شکاری دایی خود برده و یکی از آنان با چکاندن ماشه هم بازی خود را ناخواسته مورد هدف قرار داد.
رحمتی افزود: تیر شلیک شده از این سلاح شکاری از ناحیه پشت به یکی از بچه ها اصابت کرد و نامبرده به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد که در این رابطه پرونده ای نیز تشکیل شده است.        
وی با بیان اینکه اگر این سلاح شکاری در دسترس بچه ها قرار نداشت و از طرفی پُر هم نبود به حتم چنین حادثه تلخ و ناگواری رقم نمی خورد، تصریح کرد: سلاح گرم به هیچ وجه شوخی بردار نیست و بزرگترهای خانواده باید در نگهداری آن بی احتیاط و سهل انگار نباشند به خصوص اگر پُر و آماده برای شلیک نیز باشد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر