jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۸۸۵۲۵ ۳۰ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۷:۱۹

وکیل کمپین دونالد ترامپ در صحبت هایش در فاکس نیوز طی پنجشنبه شب با طرح این ادعا که حزب دموکرات «توسط کلینتون دزدیده شده»، گفت:«یک نفر باید سر را ببرد» و با دستش نیز ادای بریدن گلو را به نمایش گذاشت!

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، پیشتر رودی جولیانی وکیل کمپین دونالد ترامپ رهبران شهرهای تحت اداره حزب دموکرات در ایالتهای میدان رقابت در انتخابات را از بابت آنچه که کمپین «هماهنگ» و «متمرکز» تقلب در انتخابات برای دزدیدن پیروزی از دونالد ترامپ در انتخابات سوم نوامبر خواند، محکوم کرد.

رودی جولیانی روز پنجشنبه در برنامه تلویزیونی شون هانیتی، مجری فاکس نیوز گفت: آنها افرادی بسیار بسیار بد هستند. آنها دموکرات های عادی نیستند – در کشور دموکرات هایی شگفت انگیز هستند، آنها ممکن است با شما یا من مخالف باشند، شما آنها را می شناسید.

جولیانی در ادامه ادعا کرد: حزب دموکرات به نحوی توسط کلینتون دزدیده شده است... و از آن زمان به بعد فاسدتر و فاسدتر و فاسدتر شده است.

جولیانی مشخص نکرد که منظورش از کلمه کلینتون، بیل کلینتون، رئیس جمهور اسبق آمریکاست یا هیلاری کلینتون، نامزد ریاست جمهوری سابق حزب دموکرات در انتخابات سال 2016.

در حالی که «شان هانیتی» ظاهرا با گفتن جمله «برایتان بهترین آرزوها را دارم» تلاش کرد حرف های جولیانی را قطع کند، این شهردار سابق شهر نیویورک علامت بریدن گلو را نشان داده و گفت:«یک نفر باید سر را ببرد».

رودی جولیانی پیش از آن در یک کنفرانس خبری در روز پنجشنبه این ادعا را مطرح کرد که تقلب انتخاباتی یک تلاش هماهنگ در سطح ملی بوده است.

«دیلی بیست» گزارش کرد، جولیانی تلاش کرد برای این اتهامات زمینه ایجاد کند.

او گفت: من نمی‌دانم شما برای بیدار شدن، عمل به وظیفه خود و مطلع کردن مردم آمریکا از چیزهایی که لازم است بدانند، چه شما دوست داشته باشید چه نداشته باشید، به چه چیزی نیاز دارید؟ این واقعی است. این ساختگی نیست. اینجا کسی نیست که درگیر فانتزی باشد.

او ادامه داد، این حوادث ادعایی «یک تقلب واحد انتخاباتی در یک ایالت» نیست بلکه هماهنگ شده در سطح ملی است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

هفته گذشته به دانشگاه کابل حمله انتحاری شد. مردم ایران در همدردی با خواهران و برادران افغانستانی‌شان سنگ تمام گذاشتند. آنها با هشتگ #جان- پدر- کجاستی؟ تمام فضای مجازی را تسخیر کردند.

افول ظرفیت‌های سخت و نرم آمریكا

افول ظرفیت‌های سخت و نرم آمریكا

آمریكا امروز به‌عنوان پرچمدار یك نوع مدل سیاسی كه از آن به لیبرالیسم یاد می‌شود پس از یك فرآیند طولانی شاهد وضعیتی است كه تحت عنوان پیدایش گسل‌های اجتماعی، محل بروز جلوه‌های روشنی از نابرابری و تبعیض است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر