jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۷۷۲۴ ۲۷ آبان ۱۳۹۹  |  ۰۸:۰۴

تنها چند روز پس از مثبت شدن تست کرونای محمد صلاح، مهاجم مصری لیورپول، تست کرونای محمد الننی، هافبک مصری آرسنال هم مثبت اعلام شد تا تیم ملی مصر دچار وضعی بحرانی شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فوتبالی، چند روز پیش محمد صلاح به کرونا مبتلا شد. گفته می‌شد که او به علت شرکت در مراسم عروسی برادرش به این بیماری دچار شده است. اکنون تست کرونای محمد الننی هم مثبت اعلام شده و گمانه‌زنی هایی وجود دارد که او با محمد صلاح در ارتباط بوده و از مهاجم لیورپول این بیماری را گرفته است. صلاح در حال حاضر در قرنطینه است اما پیش از آنکه مشخص شود که پس از شرکت در عروسی برادرش دچار کرونا شده، با برخی از هم‌تیمی هایش در اردوی تیم ملی مصر در ارتباط بوده که یکی از آن‌ها محمد الننی بوده است و اکنون به بیماری کرونا دچار شده.

  تست کرونای محمد الننی مثبت اعلام شد

 

محمد الننی هم پس از اینکه مشخص شد ویروس کرونا به او هم سرایت کرده به قرنطینه رفته و در مصر از سایرین جدا شده است. باید دید که شرایط او در ادامه به چه شکل پیش خواهد رفت و از چه زمانی به میادین باز می‌گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر