jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۵۲۱۹   ۱۵ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۸:۴۷

فرمانده انتظامی سقز استان کردستان

انبار احتکار مواد غذایی در سقز کشف شد

فرمانده انتظامی سقز از شناسایی انبار احتکار مواد غذایی در این شهرستان خبر داد و گفت: در این انبار ۳۰ تن کالاهای اساسی مردم به ارزش پنج میلیارد ریال نگهداری می‌شد.

 

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از ایرنا، سرهنگ حمید رضایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و پلیسی از دپو و اﺣﺘﮑﺎر مواد غذایی مطلع شده و بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

انبار احتکار مواد غذایی در سقز کشف شد

وی اضافه کرد: مأموران انتظامی با همکاری نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت سقز، پس از هماهنگی با مراجع قضایی در بازرسی از انبار مذکور، ۱۰ تن انواع برنج ایرانی و خارجی، ۱۰ تن روغن نباتی خوراکی و ۱۰ تن قند احتکار شده کشف کردند.

 سرهنگ رضایی با بیان اینکه بر اساس نظر کارشناسان ارزش مواد غذایی پنج میلیارد ریال برآورد شد، افرود: در این ارتباط یک نفر دستگیر و برای برخورد با آن تحویل مقام قضایی شد.

فرمانده انتظامی سقز با اشاره به اینکه با هرگونه احتکار مواد غذایی برخورد جدی خواهیم کرد، یادآور شد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه احتکار مواد غذایی به پلیس اطلاع دهند تا با این متخلفان برخورد قانونی انجام شود.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر