jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۲۲۹   ۰۶ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۳۹

فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش و تبادل اطلاعات ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر زنجان و خوزستان 96 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس، سردار رحیم جهانبخش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در بررسی‌های اطلاعاتی، مشخص شد دو قاچاقچی مواد مخدر قصد دارند با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری، مقادیری تریاک را از استان‌های شرقی به استان‌های غربی کشور منتقل کنند.
 
کشف بیش از 96 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیسی
 فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: با اشرافیت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های زنجان و خوزستان، خودروی سواری حامل مواد مخدر در استان خوزستان متوقف و در بازرسی از آن 96 کیلو گرم تریاک کشف شد.
وی خاطرنشان کرد: در این راستا دو دستگاه خودروی سواری توقیف و دو قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شدند.
 سردار جهانبخش ادامه داد: مبارزه بی‌امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار بوده و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه پلیس هیچ هدفی جز تامین نظم و امنیت جامعه و برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی ندارد، گفت: پلیس علاوه بر مقابله جدی با اراذل و اوباش، به دنبال کاهش سرقت‌های خرد، جمع‌آوری معتادان متجاهر و مقابله با خُرده فروشان است.
وی از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد و افزود: طرح ارتقای امنیت اجتماعی (دستگیری و برخورد با سارقان و مالخرها، عوامل توزیع کننده مواد مخدر، مزاحمین خیابانی و اراذل و اوباش) در سطح استان تا حصول اهداف مورد نظر که یکی از آنها ارتقای رضایت‌مندی مردم است تداوم خواهد داشت.
سردار جهانبخش با اشاره به اینکه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی احساس امنیت و رضایتمندی و اعتماد مردم به نیروی انتظامی را ارتقا می‌دهد، گفت: مردم خواهان ادامه این طرح تا رسیدن به یک نقطه مطمئن و غیرقابل برگشت هستند.
فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی در حوزه‌های مواد مخدر، اراذل و اوباش، سارقان و مالخرها، حوزه ترافیک و مزاحمین خیابانی اجرا و دستاوردهای خوبی هم به دست آمد.
وی با تاکید بر استمرار طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی به عنوان مطالبه جدی مردم و مسؤولان گفت: برقراری امنیت برای همه موضوعات بسیار حائز اهمیت است و برخورد با مخلان نظم و امنیت در چارچوب و ساختار قانونی، اولویت مهم پلیس به حساب می‌آید.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر