jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۰۱۴ ۰۵ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۱

رئیس پلیس فتا شرق استان تهران از کلاهبرداری در سایت دیوار خبر داد و گفت : متهم نوجوان با همکاری یکی از دوستان خود طی گذشت شش ماه موفق به کلاهبرداری از ۱۵۰ نفر شده است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایران آنلاین، سرهنگ رضا ملوکی در تشریح این پرونده قضایی اظهار داشت: در پی مراجعه یکی از شهروندان مبنی بر ارسال پیامک واریز مبلغ دوهزارتومان به جهت تمدید آگهی در سایت دیوار که منجر به کلاهبرداری از وی شده،  رسیدگی به پرونده در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت. 
 
کلاهبرداری از۱۵۰ نفر با ترفند تمدید آگهی در سایت دیوار
این مقام انتظامی از شناسایی متهم خبر داد و گفت: بعد از اقدامات تخصصی و فنی ‌مهندسی تیم کارشناسان پلیس فتا مشخص شد متهم نوجوان با همکاری یکی از دوستان خود طی گذشت شش ماه موفق به کلاهبرداری از ۱۵۰ نفر شده است.
این مقام مسئول افزود: استفاده کنندگان از فضای مجازی مراقب پیامک‌های کلاهبرداری مبنی بر برنده شدن یا واریز وجه و یا ارسال هرکدام از مشخصات فردی از خطوط تلفن همراه باشند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر