jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۲۹۷۸ ۰۵ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۷

مرد جوان پس از قتل نامزد باردارش جسد وی را در فریزر خانگی پنهان کرده بود.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایران آنلاین، جسد قربانی "سلنا آن بردلی "‌ ۲۳ ساله در حالیکه توسط نامزدش مثله شده بود در فریزر پیدا و به پزشکی قانونی ایالت تگزاس آمریکا منتقل شد.
 
کشف جسد زن باردار در فریزر نامزدش
بنا بر گزارش های پلیس با ناپدید شدن قربانی اعضای خانواده وی از پلیس درخواست کمک کرده و متذکر شدند که پیامی از وی در فیس بوک دریافت کرده اند که در آن نوشته است " حالم خوب نیست فقط می خواهم تنها باشم و وقتی احساس آمادگی کردم به خانه بر می گردم .جایی که هستم خوب است نگران من نباشید" با این وجود اعضای خانواده قربانی این پیام را غیر عادی عنوان کرده و از پلیس خواستار رسیدگی به این موضوع شدند .
با آغاز جستجوها برای یافتن ردی از زن جوان ناپدید شده پلیس به نامزد وی – ویلیام جیمز هرناندز ۳۹ ساله - ظنین شده و جسد قربانی را در فریزر خانه اش پیدا کرد.
این مرد که به جرم قتل عمد بازداشت شده است بیان کرد که به دلیل بارداری نامزدش با وی درگیر شده و از آنجائیکه فرزند نمی خواسته و نامزدش نیز حاضر به سقط جنین نبوده تصمیم به قتلش گرفته است.
سخنگوی پلیس اعلام کرد که متهم به قتل دستگیر و با قرار وثیقه یک میلیون دلاری راهی زندان شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر