jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۲۷۱۴ ۰۴ آبان ۱۳۹۹  |  ۰۹:۱۱

به نظر می رسد احتمالا امروز تکلیف نهایی علی کریمی و مهدی کیانی با استقلال و سپاهان مشخص خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فوتبالی، پس از گمانه زنی های بسیار زیادی که پیرامون تیم آینده علی کریمی هافبک خوش تکنیک استقلال وجود داشت، برخی منابع خبر داده اند که احتمال دارد بالاخره امروز تکلیف نهایی علی کریمی با استقلال مشخص شود. 

      تکلیف علی کریمی و مهدی کیانی امروز مشخص می شود؟

 

علی کریمی که پس حذف استقلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با کاروان تیم به ایران برنگشته بود و پس از اردوی تیم ملی به ترکیه رفت و مشغول کارهای شخصی اش شده بود،  چند روزی می شود که به ایران برگشته و در حال حاضر در اصفهان حضور دارد. طبق اخبار منتشر شده، علی کریمی پیشنهاد خوبی از باشگاه سپاهان هم دارد که برخی حضور چند روزه کریمی در اصفهان را بی ارتباط به این موضوع نبوده اما نکته قابل توجه این است که در سپاهان هم مهدی کیانی شباهت زیادی به علی کریمی دارد‌ و او هم هنوز به سپاهان برای تمدید قرارداد اوکی نهایی را نداده است.

طبق اطلاعات خبرنگار فوتبالی، یکشنبه به احتمال بسیار زیاد تکلیف نهایی علی کریمی و مهدی کیانی مشخص خواهد شد که طبق همین اطلاعات، احتمال ماندن علی کریمی در استقلال و همچنین مهدی کیانی در سپاهان بالاست چرا که طبق آخرین اخبار شنیده می شود که محرم نویدکیا و مهدی کیانی برای همکاری در لیگ بیستم به توافق رسیده اند و با حضور کیانی در سپاهان، کریمی هم به استقلال خواهد رفت.

باید منتظر ماند و دید امروز چه اتفاقی خواهد افتاد. آیا علی کریمی با استقلال و مهدی کیانی با سپاهان تمدید می کنند یا اتفاق دیگری خواهد افتاد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر