jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۱۲۳۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۷:۵۶

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستارا

کشف ۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستارا در نشست خبری هفته گرامیداشت ناجا گفت:در نیمه نخست سال جاری ۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی و ۲۰ قبضه سلاح شکاری بدون پروانه و غیرمجاز در شهرستان آستارا کشف شده است

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس از آستارا، سرهنگ محمد نمازی عصر امروز در نشست خبری به مناسبت گرامی‌داشت هفته ناجا اظهار کرد: از آغاز سال جاری تاکنون مردم این شهرستان ۱۰ هزار و ۹۵ تماس با سامانه ۱۱۰ پلیس برقرار کرده‌اند که ۸۰ درصد از تماس‌ها منجر به حضور مأموران نیروی انتظامی در محل حادثه شده است.
کشف ۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی
وی با بیان اینکه در نیمه نخست سال جاری ۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی و ۲۰ قبضه سلاح شکاری بدون پروانه و غیرمجاز در شهرستان آستارا کشف شده است، گفت: کشف این مقدار مواد مخدر و اسلحه شکاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به ترتیب با ۱۰۰ و ۱۸۶ درصد افزایش همراه بوده است.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستارا از برخورد شدید پلیس با هنجارشکنان مراسم‌های عروسی در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: ۹ تالارباغ فاقدمجوز در سطح شهرستان آستارا فعالیت می‌کنند که در صورت عدم اخذ مجوز در چهارچوب قانون با آن‌ها برخورد می‌شود.
نمازی از مسافرخانه‌های فعال شهرستان آستارا خواست نسبت به دریافت مجوز قانونی از نهادهای مرتبط نظیر: میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و اماکن اقدام‌کرده و از اجاره دادن این واحدها به افراد ناشناخته بدون دریافت کارت شناسایی خودداری کنند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستارا با بیان اینکه تاکنون ۶ نفر در اثر تصادف در محورهای آستارا جان خود را از دست داده‌اند، افزود: شهروندان می‌توانند با تخفیف ۵۰ درصدی موتورسیکلت‌ها، سواری‌ها و خودروهای سنگین توقیف‌شده را از پارکینگ‌های این شهرستان آزاد کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر