jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۶۷۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۳۷

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از مرگ یک کارگر بر اثر سقوط از جرثقیل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از سایت ایلنا، سرهنگ مجید یگانه پور فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از مرگ یک کارگر بر اثر سقوط از جرثقیل در این شهرستان خبر داد.
مرگ کارگر اسفراینی بر اثر سقوط از جرثقیل
یگانه پور در تشریح این خبر گفت: برابر گزارش مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه یک کارگر ۲۸ ساله در هنگام کار از روی جرثقیل سقوط کرده است بلافاصله عوامل گشت انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی با اشاره به اینکه این فرد اپراتور جرثقیل بوده، افزود: متاسفانه این فرد به علت شدت جراحات وارده ناشی از سقوط، پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، از پیمانکاران و افرادی که اقدام به ساخت و ساز اماکن و تاسیسات می‌کنند خواست تا حتما نکات ایمنی را در حین کار حتما رعایت کنند تا شاهد وقوع اینگونه حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر