jamejamsima
سیما نماهای ماندگار کد خبر: ۱۲۸۰۴۱۷ ۲۴ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۴۳

تصویربرداری سریال «دادِستان» بعد از صحنه‌های حمله داعش به مجلس و لوکیشن‌های تهران به ترکیه رفت و در شهرک دفاع‌مقدس هم به پایان می‌رسد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، تصویربرداری جدیدترین سریال مسعود ده‌نمکی که به تهیه‌کنندگی محمد خزاعی ساخته می‌شود بعد از گرفتن صحنه‌های حمله داعش به مجلس و چند لوکیشن تهران، در استانبول ترکیه ادامه دارد. در حال حاضر گروه تولید مشغول ضبط سکانس‌های مربوط به خارج از کشور این سریال با حضور بازیگران ایرانی و خارجی‌ است و به‌زودی پس از ضبط این سکانس‌ها به کشور بازمی‌گردد.
بخشی از تصویربرداری باقی مانده سریال «دادِستان» پس از بازگشت گروه به کشور در شهرک دفاع مقدس پیگیری می‌شود تا کار تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی به پایان برسد. همزمان با تصویربرداری «دادِستان»، تدوین سریال نیز در حال پیگیری است تا این سریال تلویزیونی آماده پخش شود.
محمد کاسبی، سیدجواد هاشمی، هومن برق‌نورد، برزو ارجمند، علی سلیمانی، بهنوش بختیاری، سحر قریشی، علیرضا استادی، کاوه سماک‌باشی، اصغر نقی‌زاده، هلیا امامی، رضا توکلی، محمود مقامی، نگار فروزنده، نیما شاهرخ‌شاهی، مجید شهریاری، شیوا خسرومهر، فریبا ترکاشوند، فرج‌الله گل‌سفیدی، ابراهیم کوهخایی، حمید متقی، مختار ثائقی، مریم وانشانی، یاسمن ترابی، مجید قادری و...  از جمله بازیگران این سریال تلویزیونی‌اند.
سریال 15 قسمتی «دادِستان» فضایی پلیسی معمایی دارد و با سایر آثار ده‌نمکی تفاوت بسیاری دارد و کار جدیدی در کارنامه این کارگردان محسوب می‌شود. 
در خلاصه داستان این سریال آمده است: «دادستان» سریال تخیلی است و مربوط به هیچ دولتی نمی‌شود!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر