jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۲۹۷   ۲۳ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۷:۴۵

همه ما میدانیم که کارها و خدمات مربوط به لوله بازکنی و گرفتگی لوله فاضلاب کثیف کاری های خاص خود را دارد و آرزوی هر بانوی ایرانی این است که یا اصلا لوله فاضلاب منزلشان نگیرد و یا اگر گرفت، جایی باشد که با خیالی آسوده کار را به آنها بسپارد بدون اینکه جایی از خانه کثیف شود!

شرکتی در تهران دست به ابتکار فوق العاده ای زده و با استفاده از سرویسکاران حرفه ای و همچنین دستگاه های بروز و پیشرفته توانسته تمامی مراحل لوله بازکنی را با حداقل کثیف کاری انجام دهد.

لوله بازکنی را بدون کثیف کاری انجام دهید

شرکت آقای لوله بازکن که چندین سال است در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی فعال است، به مشتریان خود این اطمینان را میدهد که اگر از خدمات این مجموعه استفاده کنند، لذت دریافت خدمات چاه بازکنی با حداقل کثیف کاری را تجربه کنند.

چرا لوله فاضلاب مسدود می شود و آب را پس میزند؟

خیلی از مردم این موقعیت را تجربه کرده اند. زمانی که در حال استفاده از سینک ظرفشویی هستند و مشاهده می کنند که دقیقا از قسمتی که سیفون زیر سینک به لوله دیوار وصل شده آب پس میزند. یا وقتی که از سرویس بهداشتی استفاده نمی کنند بدون دلیل آب از توالت بالا می زند. تمام این مشکلات دلایل روشنی دارند که عبارتند از:
ریختن موی بلند درون لوله
وجود لجن، رسوب و جرم
تفاله چای و قهوه
شکستگی لوله
روغن و چربی سفت شده در لوله
افتادن هر گونه اشیا کوچک و بزرگ
پسماند مواد غذایی و میوه جات
ریختن مواد فیبری مانند ماکارونی
کم بودن شیب لوله فاضلاب
ریختن هر گونه مصالح ساختمانی مانند سیمان

تمام این گرفتگی ها در دو حالت رخ می دهند. در حالت اول که شایع ترین نوع گرفتگی است، در لوله فرعی یعنی لوله داخل واحد اتفاق می افتد. مسدود شدن لوله در چنین مواقعی معمولا به دلیل گرفتگی شترگلو یا همان سیفون اتفاق می افتد. در حالت دوم که کمی سخت و پیچیده تر از حالت اول است، گرفتگی در لوله اصلی یا مشاع رخ میدهد که مربوط به تمام ساکنین می شود.

در هر دو حالت نیاز به لوله بازکنی دارید تا فردی متخصص با استفاده از فنر برقی بتواند مسیر خروجی لوله را باز کند. لازم به ذکر است حالت دوم در برخی مواقع توسط مردم با پر شدن چاه فاضلاب اشتباه گرفته می شود و فکر میکنند نیاز به تخلیه چاه می باشد. در صورتی که در بسیاری از مواقع تنها یک گرفتگی ساده رخ داده که با خدمات لوله بازکنی به راحتی قابل رفع است.

در خدمات چاه بازکنی شرکت آقای لوله بازکن چه اتفاقی می افتد؟

لوله بازکنی را بدون کثیف کاری انجام دهید

آشنا شدن با دلایل گرفتگی و مسدود شدن راه آب فاضلاب به شما کمک می کند تا با مراحل باز کردن مسیر خروجی فاضلاب بهتر آشنا شوید و بدانید که لوله بازکن چه کاری انجام میدهد.

در شرکت آقای لوله بازکن برای باز کردن هر نوع گرفتگی مراحل زیر طی می شود:
مشتریانی که با شماره پشتیبانی شرکت تماس می گیرند مشکلشان را مطرح می کنند.

کارشناسان پشتیبانی آقای لوله بازکن براساس نوع مشکل که میتواند گرفتگی لوله باشد یا پر شدن چاه فاضلاب، سرویسکار مورد نظر را به محل اعزام می کنند.

اعزام نیروی متخصص از نزدیکترین محل به مشتری انجام می شود تا سریعا به آنجا برسد.

نیروی فنی، نوع و شدت گرفتگی را با فنر زدن مشخص می کند تا بداند با چه فنری میتواند گرفتگی را کامل باز کند.

سپس دستگاه ژنراتور برقی را آماده کرده و فنر مورد نظر را به آن وصل می کند تا با استفاده از آن بتواند گرفتگی را از بین ببرد.

در آخر برای اینکه مشتری از کیفیت کار رضایت داشته باشد، باز بودن مسیر لوله با ریختن حجم زیاد آب، تست می شود.

لازم به ذکر است خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران در شرکت آقای لوله بازکن همانطور که گفته شد با حداقل کثیف کاری صورت می گیرد.

کلیه خدماتی که توسط شرکت آقای لوله بازکن در سراسر تهران ارائه داده می شود عبارتند از:
لوله بازکنی با دستگاه
رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی
رفع بوی بد فاضلاب
باز کردن گرفتگی لوله با سیمان و قیر
درآوردن اشیا از داخل چاه توالت و لوله فاضلاب
تخلیه چاه با تانکر
تشخیص محل دقیق درب چاه
باز کردن درب چاه با رعایت اصول ایمنی
لایروبی چاه فاضلاب
تعویض شترگلو

آیا فنر برقی باعث سوراخ شدن یا شکستن لوله و کاسه توالت نمی شود؟

لوله بازکنی را بدون کثیف کاری انجام دهید

از زمانی که شرکت های لوله بازکنی تهران و دیگر شهرها شروع به کار کردند، یک عقیده غلط بین برخی مردم شکل گرفت که به سرعت همه گیر شد. بعضی از مردم به دلیل تجربه تلخ در لوله بازکنی با فنر فکر می کردند فنر باعث شکستن لوله یا کاسه توالت می شود. در صورتی که این عقیده کاملا غلط است. چون فنر لوله بازکنی دارای آلیاژ انعطاف پذیر است و کاملا مخصوص لوله فاضلاب و همچنین کاسه توالت است.

شرکت هایی که این فنرها را تولید می کنند با این موضوع آشنا هستند و همواره از آلیاژی استفاده می کنند که آسیبی به لوله و کاسه نداشته باشد. اگر مشکل گرفتگی لوله فاضلاب دارید بدون دغدغه می توانید از شرکت آقای لوله بازکن که با فنر لوله را باز می کند استفاده کنید، بدون اینکه نگران شکستن لوله یا کاسه باشید.

چند پیشنهاد برای اینکه لوله فاضلاب منزلتان دیر به دیر بگیرید!

خیلی از مردم همیشه به دنبال این هستند که راهی پیدا کنند تا از شر مسدود شدن لوله و بالا زدن آب خلاص شوند. در ادامه راه کارهایی که نتیجه تجربه سرویسکاران آقای لوله بازکن می باشد را با شما درمیان میگذاریم تا شما هم با رعایت کردن آنها بتوانید گرفتگی لوله فاضلاب را به تعویق بیاندازید.
حتما از توری های مخصوص کفشوی و سینک استفاده کنید.

به هیچ عنوان تفاله چای و مواد غذایی را داخل لوله نریزید.

پس از اصلاح نباید موهای خود را درون لوله بریزید.

هنگام بازسازی تمامی کفشویها را بپوشانید تا سیمان داخل لوله نریزد.

برای چربی زدایی میتوانید هر هفته یک الی دو بار، آب و مواد شوینده داخل لوله بریزید.

هر هفته یک بار میتوانید سینک را پر از آب کنید و آن را داخل لوله خالی کنید تا هر چه گیر کرده از بین برود.

برای آموزش های بیشتر می توانید به وبلاگ شرکت آقای لوله بازکن به آدرس https://mrplumber.ir/blog مراجعه نمایید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها