jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۲۳۹ ۲۳ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۰

مدیر گروه فیلم و سریال سیمافیلم از تلاش برای تولید فصل دوم سریال زیرخاکی خبر داد.

منتظر فصل دوم «زیرخاکی» باشید/ ساخت آثاری با نمایش دلاوری‌های مردم ایلام و غرب کشور

 

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرنگاران جوان، مجید اکبرشاهی مدیر گروه فیلم و سریال مرکز سیمافیلم، درباره رویکرد تولیدات این گروه گفت: در کنار تولید آثار نمایشی با موضوعات متنوع در حال رصد و دریافت ایده‌هایی با محوریت وقایع انقلاب و دفاع مقدس نیز هستیم. در این بین مجموعه تلویزیونی «جنگل سرخ» که به حماسه عظیم مردم شمال کشور در جنگل‌های مازندران و در مبارزه با کمونیست‌ها و منافقین موسوم به جبهه سوم می‌پردازد، مراحل بازنویسی و پیش تولید را طی می‌کند.

وی ادامه داد: مجموعه دیگری با موضوع همبستگی مردم کرد ایران و عراق و رشادت‌های آن‌ها در دفاع از انقلاب و کشور، مراحل طراحی و نگارش را می‌گذراند. در مسیر پیش روی تولید، توجه ویژه‌ای به ایثار غیورمردان غرب کشور به ویژه مردم استان ایلام شده که در حال تحقیق و دریافت طرح‌ها و ایده‌های مناسب هستیم تا در اولین فرصت قصه جوانمردی و مقاومت مردم استان ایلام را که تاکنون کمتر به نقش مردم این منطقه در دوران دفاع مقدس پرداخته شده و گمنام هستند، به قاب تصویر بکشیم.

وی در پایان  تأکید کرد: تلاش می‌کنیم بر اساس رویکرد گروه فیلم و سریال، آثار مهم این حوزه از جمله «قاصدک» با موضوع شهدای مدافع حرم و «همدل» با محوریت جهاد مردمی در مقابله با کرونا را برای تولید آماده کرده و تولیداتی با موضوع تروریسم منطقه‌ای (خانه امن) را به سرانجام برسانیم. در تلاشیم تا «دعوت نحس» با محوریت مفاهیم دینی، «به توان بی‌نهایت» با محوریت ایجاد انگیزه برای تکیه بر توانمندی‌ها و «نیکان» با موضوع مافیای دارو و خودباوری و تلاش و فصل دوم سریال «زیرخاکی» که فصل اول آن را مخاطبان دیده‌اند و با آن آشنا هستند، به مرحله تولید برسانیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر