jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۰۹۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۷:۱۲

شبکه مستند با پخش پرتره «مردی برای تمام فصل ها» یاد و خاطره مرحوم اکبر عالمی عکاس، مستندساز و مجری برنامه هنر هفتم را گرامی می دارد.

پاسداشت استاد اکبر عالمی در شبکه مستند / «مردی برای تمام فصل ها» از تلویزیون پخش می شود

 

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه مستند، مستند پرتره اکبر عالمی با نام «مردی برای تمام فصل‌ها» به کارگردانی روناک جعفری و تهیه کنندگی ناهید دل آگاه تولید شبکه مستند است و در چهار فصل به ابعاد مختلف شخصیت استاد پرداخته است.

در این مستند خسرو سینایی، نصرت‌الله کریمی ( اساتید اکبر عالمی) و ابراهیم حاتمی کیا، کمال تبریزی، رخشان بنی اعتماد، بایرام فضلی، علی معلم و امیر حسین ندایی شاگردان این هنرمند فقید درباره شخصیتش در مقام استاد صحبت می‌کنند. همچنین گپی نیز با اکبر زنجانپور و مسعود دلخواه صورت گرفته است.

«مردی برای تمام فصل ها» سه شنبه 22 مهر و چهارشنبه 23 مهر ساعت 20 از شبکه مستند سیما پخش می شود.

زنده یاد اکبر عالمی، منتقد، کارشناس سینما، مستندساز و استاد دانشگاه بامداد امروز سه شنبه 22 مهر ماه بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. پیکر این هنرمند فردا، چهارشنبه 23 مهر ماه در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر