jamejamsima
سیما نماهای ماندگار کد خبر: ۱۲۷۹۳۸۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۱۸

محمود فلاح تهیه کننده سریال «مختارنامه» که به دلیل عفونت ریه در بیمارستان بستری شده بود در آی سی یو بستری است.

به گزارش جام جم آنلاین ، مونا فلاح دختر محمود فلاح تهیه کننده سریال «مختارنامه» درباره وضعیت پدر خود به خبرنگار جام جم آنلاین بیان کرد: پدرم چند روز پیش به دلیل عفونت ریه در بیمارستان بعثت بستری شد.
وی درباره وضعیت فعلی پدرش بیان کرد: منتظرم تا ببینم پزشکان روز شنبه درباره وضعیت او چه می گویند ولی فعلا در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است.
فلاح همچنین از مردم خواست در این روزهای آخر صفر برای پدرش دعا کنند تا زودتر بهبودی کامل را به دست آورد.
محمود فلاح تهیه کننده سینما و تلویزیون است و پروژه های مختلفی را طی این سال ها به تولید رسانده است.
از جمله سینمایی های او همکاری با سامان سالور در ساخت «چند کیلو خرما برای مراسم تدفین»، «رسم عاشق کشی» به کارگردانی خسرو معصومی و «ابرهای ارغوانی» به کارگردانی سیامک شایقی است که نقش تهیه کننده را داشته است.
از مهمترین پروژه های وی البته تهیه کنندگی سریال فاخر «مختارنامه» به کارگردانی داوود میرباقری است که طی چندین سال درگیر ساخت آن بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر