jamejamsima
سیما نماهای ماندگار کد خبر: ۱۲۷۹۳۸۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۱۸

محمود فلاح تهیه کننده سریال «مختارنامه» که به دلیل عفونت ریه در بیمارستان بستری شده بود در آی سی یو بستری است.

به گزارش جام جم آنلاین ، مونا فلاح دختر محمود فلاح تهیه کننده سریال «مختارنامه» درباره وضعیت پدر خود به خبرنگار جام جم آنلاین بیان کرد: پدرم چند روز پیش به دلیل عفونت ریه در بیمارستان بعثت بستری شد.
وی درباره وضعیت فعلی پدرش بیان کرد: منتظرم تا ببینم پزشکان روز شنبه درباره وضعیت او چه می گویند ولی فعلا در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است.
فلاح همچنین از مردم خواست در این روزهای آخر صفر برای پدرش دعا کنند تا زودتر بهبودی کامل را به دست آورد.
محمود فلاح تهیه کننده سینما و تلویزیون است و پروژه های مختلفی را طی این سال ها به تولید رسانده است.
از جمله سینمایی های او همکاری با سامان سالور در ساخت «چند کیلو خرما برای مراسم تدفین»، «رسم عاشق کشی» به کارگردانی خسرو معصومی و «ابرهای ارغوانی» به کارگردانی سیامک شایقی است که نقش تهیه کننده را داشته است.
از مهمترین پروژه های وی البته تهیه کنندگی سریال فاخر «مختارنامه» به کارگردانی داوود میرباقری است که طی چندین سال درگیر ساخت آن بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر