رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ جزئیات مهم‌ترین تصادفات رخ داده در پایتخت طی شبانه روز گذشته را تشریح کرد.
کد خبر: ۱۲۷۷۲۹۷

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ احسان مومنی در گفتگو با ایسنا دراین باره گفت: حوالی ساعت ۷:۳۰ صبح امروز یک دستگاه موتورسیکلت در حال حرکت در مسیر جنوب به شمال بزرگراه چمران بود که ناگهان در محدوده بوستان گفت‌وگو واژگون شد. در پی این حادثه عوامل راهور در محل حاضر شده و همزمان با مدیریت ترافیک در هماهنگی با عوامل اورژانس اقدام به امدادرسانی به راکب موتورسیکلت کردند.

وی با بیان اینکه راکب موتورسیکلت دچار مصدومیت شده و به بیمارستان انتقال داده شد، ادامه داد: ماموران پلیس راهور پس از انجام بررسی‌های لازم علت این حادثه را تغییر مسیر ناگهانی موتورسیکلت و برخورد با جدول کناری بزرگراه اعلام کردند.

رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین از واژگونی وانت‌ بار حامل میوه در بزرگراه شهید تندگویان خبر داد و گفت: این حادثه نیز حوالی ساعت ۷:۳۰ صبح امروز در مسیر شمال به جنوب بزرگراه تندگویان لوپ خروجی به آزادگان شرق رخ داد و درپی آن وانت پیکانی که در حال حرکت در این مسیر بود ناگهان واژگون شده و بار آن که صدها کیلوگرم میوه بود در کف بزرگراه پخش شد.

مومنی با اشاره به حضور عوامل پلیس راهور در محل گفت: سرعت بالا و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه علت وقوع این حادثه تشخیص داده شد.

وی با بیان اینکه پخش شدن میوه ها سبب ایجاد ترافیک در مسیر شده بود،گفت: با اقدامات انجام شده میوه ها ازکف بزرگراه جمع آوری شد. همچنین با استفاده از جرثقیل پلیس راهور این وانت به حالت عادی بازگشته و به حاشیه مسیر منتقل شد.

به گفته رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، راننده و سرنشین این وانت دچار آسیب دیدگی سطحی شده و خدمات درمانی را درمحل دریافت کردند.

مومنی حادثه دیگر را مربوط به تصادف سواری پژو ۲۰۶ با پایه پل اعلام کرد و افزود:این حادثه حوالی ساعت ۹:۳۰ صبح دیروز رخ و درپی آن یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ در حین حرکت در زیرگذر شهید محلاتی ناگهان با پایه های بتنی پل برخورد کرد.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه برابر تشخیص ماموران پلیس راهور سرعت زیاد و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه، سبب بروز این حادثه شده است، اظهارکرد: راننده سواری پژو در کابین خودرو سواری‌اش محبوس شده بود که با حضور عوامل آتش نشانی ازکابین خارج شده و در حالی که دچار مصدومیت شده بود از سوی عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها