jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۶۵۳۱ ۳۰ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۵

در گفتگو با جام جم آنلاین مطرح شد

مهران رجبی: همچنان باید در بیمارستان بمانم

مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون درباره وضعیت بیماریش اش گفت: فعلا کمی تب و حالت تهوع دارم و هنوز باید در بیمارستان بستری باشم.

همچنان باید در بیمارستان بمانم

مهران رجبی در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین با اشاره به وضعیت جسمانی خود که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد، بیان کرد: فعلا کمی تب و حالت تهوع دارم و هنوز باید در بیمارستان بستری باشم.

وی درباره احتمال انتقال به بیمارستان تهران اظهار کرد: به من گفتند که به بیمارستان تهران منتقل شوم اما من قبول نکردم و فکر می کنم همین جا بهتر است بمانم.

این بازیگر اضافه کرد: همین جا بستری می مانم تا حالم بهتر شود و بتوانم به منزل بروم.

رجبی درباره دوری از خانواده در زنجان نیز گفت: ترجیح می دهم در اینجا باشم تا خانواده درگیر بیماری نشوند و اینگونه به نظرم بهتر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر