خمسه گفت: در سریال «زمین گرم» نقش مردی با تجربه که سرد و گرم روزگار را چشیده را بازی می‌کنم.
کد خبر: ۱۲۷۶۵۱۳

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرنگاران جوان، درباره حضور و نقش خود در سریال «زمین گرم» گفت: برای هر بازیگری، ایفای نقش‌های متفاوت  یکی از ایده آل هاست و برای او مطلوب است که در نقش‌های گوناگون گاه حتی متضاد بازی کند.

وی ادامه داد: اساسا واژه کمدین به کسی اطلاق می‌شود که همزمان مهارت ایفای نقش در ژانر کمدی و تراژدی داشته باشد؛ بنابراین کمدین کسی نیست که فقط کار کمدی بازی کند. بازیگرانی که فقط در کمدی ظاهر می‌شوند به بازیگران کمیک معروف هستتد و فقط کمدی کار می‌کنند. یا بازیگران تراژیک فقط در نقش‌های غم انگیز و تراژدی بازی می‌کنند، اما کمدین‌ها بازیگرانی هستند که در دو ژانر تبحر و مهارت دارند. یکی از ایده آل‌های من این بود که کمدی و تراژدی بازی کنم و تاثیر گذار باشم.

بابا پنجعلی این بار در یک نقش متفاوت/ خمسه: یارعلی سرد و گرم روزگار را چشیده است

بازیگر پایتخت عنوان کرد: زمانی که  در سریال میکائیل به نویسندگی سعید نعمت الله بازی می‌کردم، یک نقش جدی و منفی برای من نوشته بودند.  در این سریال هم دوست داشتند  که در نقش جدی و مثبت ظاهر شوم به همین دلیل نقش یارعلی را برای سریال زمین گرم به من پیشنهاد دادند. این نقش برای من جذاب بود و با وجود شرایط کرونا پذیرفتم در مقابل دوربین شان قرار بگیرم.

خمسه درباره چالش این نقش اظهار کرد: اگر چالشی هم هست در وهله اول برای من است. در سریال پایتخت نقش مرد مسن را بازی می‌ کردم و ژانر کمدی بود اما در سریال زمین گرم، چون گونه نمایش تغییر کرده بنابراین یارعلی در نوع حرکت ، نگاه و دیالوگ باید حکایت از ژانر نمایشی سریال داشته باشد.

وی افزود: سریال زمین گرم قصه دو برادر است که در یک خانواده بزرگ شدند، اما رفتار‌های مختلفی را از آن‌ها شاهد هستیم. نقش پدر بزرگ آنها را بازی می‌کنم. مردی با تجربه  که سرد و گرم روزگار را چشیده و به اصطلاح عاقلانه‌تر از دیگران  رفتار می‌کند.حرف هایش هم حکایت از تجربه و ایمانی است که از آن نشات گرفته است.

بابا پنجعلی این بار در یک نقش متفاوت/ خمسه: یارعلی سرد و گرم روزگار را چشیده است

بازیگر سریال میکائیل عنوان کرد: سختی‌های این سریال همزمان بودن با  شرایط کروناست که وضعیت قرمز به وجود آورده است. در حال حاضر اعلام می شود که بیشتر در خانه باشید،  اگرهم مجبور هستید که بیرون بروید حتما  ماسک و دستکش و دستورالعمل بهداشتی را  در نظر داشته باشید. اما متاسفانه این اتفاق در کار  بسیار سخت است . ما مجبوریم با حفظ کامل نکات بهداشتی در پشت صحنه  باشیم اما در آخر بدون ماسک جلوی دوربین  حاضر می شویم. در سریال «زمین گرم» می‌بینید که بازیگران  در برخی از سکانس ها  حتی نمی‌توانند فاصله اجتماعی را رعایت کنند، پدری که پسرش را در سریال در آغوش می‌گیرد و او را می‌بوسد به هیچ وجه نمی‌تواند فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کند و این دشوارترین بخش کار ماست. متاسفانه طی چند ماه گذشته چند تن از همکاران ما هم به بیماری کرونا مبتلا شدند که خوشبختانه از نوع خفیف بود و توانستند پس از دو هفته استراحت و قرنطینه بهبود یافته و به کار بازگردند.

بابا پنجعلی این بار در یک نقش متفاوت/ خمسه: یارعلی سرد و گرم روزگار را چشیده است

خمسه توضیح داد: روزهای آخر تصویربرداری سریال است  و تا دهم مهر ماه درگیر ضبط هستیم. آرزوی همه ما این است که سریال  مورد پسند تماشاگر قرار بگیرد. کارکردن برای من با آقای نعمت الله جذاب بود و ایشان حواسشان به بازی‌ها است و دقت ویژه‌ای به بازیگران دارد. در طول کار با من خیلی مهربان ،محترمانه برخورد می کردند و این کار را  با همه دشواری‌ها به خاطر شیرینی حضورشان تحمل کردم.  امیدوارم در اولین تجربه کارگردانی شان و در  راهی که انتخاب کردند موفق باشند و در سریال‌های بعدی موفق‌تر عمل کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها