jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۶۲۷۳   ۲۶ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۶:۴۲

در باشگاه استقلال چند حالت بیشتر وجود ندارد. یا بر روی بازگشت استراماچونی بر خلاف قوانین جدید فوتبال ایران اصرار می کنند یا اینکه گزینه های عجیبی را بر سر زبان ها می اندازند.

به گزارش جام جم آنلاین ، حالا که جذابیت داستان بازگشت آندره آ استراماچونی به استقلال ته کشیده اینبار یک گزینه دیگر برای سرمربی گری این تیم در فصل آینده مطرح شده، گزینه ای با کارنامه ای موفق و شناخته شده؛ الکساندر نوری.

سرمربی سابق وردربرمن حالا مد نظر قرار دارد.

نوری در تاریخ 20 آگوست 1979 در شهر بوکست‌ هوده واقع در شمال آلمان از پدری که اصالتی رشتی دارد و مادری آلمان چشم به جهان گشود. او ازدواج کرده و صاحب دو فرزند با نام‌های مینو و آریان است. او شهروند دو کشور آلمان و ایران به حساب می‌آید.

او که کارنامه ای موفقیت آمیز دارد اکنون به عنوان یکی از گزینه های مدنظر استقلال مورد توجه قرار دارد. آیا او واقعا می تواند سرمربی بعدی استقلال باشد.

حضور او قطعا اتفاق بزرگی برای استقلال است، هر چه باشد نوری تجربه زیادی دارد و از کلاس جهانی مربی گری برخوردار است اما مشکل اینجاست که این گمان وجود ندارد نکند او هم بازی رسانه ای جدید است؟ باید هنوز صبر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها