Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۶۲۷۳ ۲۶ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۶:۴۲

در باشگاه استقلال چند حالت بیشتر وجود ندارد. یا بر روی بازگشت استراماچونی بر خلاف قوانین جدید فوتبال ایران اصرار می کنند یا اینکه گزینه های عجیبی را بر سر زبان ها می اندازند.

به گزارش جام جم آنلاین ، حالا که جذابیت داستان بازگشت آندره آ استراماچونی به استقلال ته کشیده اینبار یک گزینه دیگر برای سرمربی گری این تیم در فصل آینده مطرح شده، گزینه ای با کارنامه ای موفق و شناخته شده؛ الکساندر نوری.

سرمربی سابق وردربرمن حالا مد نظر قرار دارد.

نوری در تاریخ 20 آگوست 1979 در شهر بوکست‌ هوده واقع در شمال آلمان از پدری که اصالتی رشتی دارد و مادری آلمان چشم به جهان گشود. او ازدواج کرده و صاحب دو فرزند با نام‌های مینو و آریان است. او شهروند دو کشور آلمان و ایران به حساب می‌آید.

او که کارنامه ای موفقیت آمیز دارد اکنون به عنوان یکی از گزینه های مدنظر استقلال مورد توجه قرار دارد. آیا او واقعا می تواند سرمربی بعدی استقلال باشد.

حضور او قطعا اتفاق بزرگی برای استقلال است، هر چه باشد نوری تجربه زیادی دارد و از کلاس جهانی مربی گری برخوردار است اما مشکل اینجاست که این گمان وجود ندارد نکند او هم بازی رسانه ای جدید است؟ باید هنوز صبر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر