jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۵۹۴۱   ۲۳ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۶

تیم شهرخودرو فردا دوشنبه ساعت 19:30 در لیگ قهرمانان آسیا باید به میدان برود آن هم در حالی که یک گلر-مربی بر روی نیمکت این تیم می نشیند.

به گزارش جام جم آنلاین ، لیگ آسیا از اسفند گذشته به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاده بود.

دوشنبه تیم شهرخودرو به عنوان اولین تیم ایرانی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مصاف تیم الاهلی امارات خواهد رفت. شهرخودرو قبل از کرونا با هدایت مجتبی سرآسیایی در لیگ قهرمانان حضور داشت اما از آن زمان تاکنون این تیم دستخوش تغییرات زیادی شد و اکنون سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان شهرخودرو هدایت فنی تیم را هم برعهده خواهد داشت.

البته رحمتی طبق قوانین به دلیل نداشتن مدرک A مربیگری نمی‌تواند در نشست‌های خبری سرمربیان شرکت کند مشکل اصلی شهرخودرو البته این نیست! بلکه این تیم قبل از کرونا از دو مسابقه دو شکست را متحمل شده است و اکنون بدون امتیاز و بدون گل زده در رده آخر جدول گروه ‌B  قرار گرفته است. شهرخودرو اگر می‌خواهد از گروهش صعود کند باید تیم اماراتی را شکست بدهد. تیمی که مثل شهرخودرو بدون امتیاز است اما دو گل زده دارد و به همین دلیل یک پله در جدول لیگ بالاتر از شهرخودرو ایران قرار گرفته است.

این نخستین آزمون آسیایی سیدمهدی رحمتی در قامت سرمربی است و همه می‌خواهند ببینند این دروازه‌بان با سابقه فوتبال ایران در عرصه مربیگری چه خواهد کرد. بازنده این مسابقه را می‌توان تیم حذف شده گروه دانست. به هر حال اگر شهرخودرو با سرمربی - بازیکن جدید خود به پیروزی برسد کار بزرگی در اسیا انجام داده است. دیگر مسابقه این گروه بین دو تیم الهلال عربستان و پاختاکور ازبکستان انجام می‌شود.

جدول گروه B:

1-  پاختاکور ازبکستان 6 امتیاز

2- الهلال عربستان 6 امتیاز

3- الاهلی امارات بدون امتیاز

4- شهرخودرو ایران بدون امتیاز

 

* استقلال در گروه 3 تیمی و بدون مسابقه!

تیم استقلال هم طبق برنامه قبلی باید دوشنبه شب ساعت 22:30 در قطر به مصاف تیم الوحده امارات می‌رفت اما به دلیل اینکه این تیم اماراتی بازیکنان کرونایی داشته از حضور در لیگ قهرمانان انصراف داد تا آبی‌پوشان دوشنبه شب استراحت داشته باشند. به این ترتیب مسابقات گروه A مسابقات با حضور استقلال سه تیمی خواهد شد و امتیازات و گل‌های الوحده امارات از جدول پاک می‌شود. پیش از حذف الوحده امارات از مسابقات جدول گروه به شکل زیر بود که البته هنوز این جدول در سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم تغییر نکرده و الوحده هنوز در جدول لیگ قرار داده شده است.

 

جدول گروه A :

1- الاهلی عربستان 4 امتیاز

2- الوحده امارات 4 امتیاز

3- استقلال ایران یک امتیاز

4- الشرطه عراق یک امتیاز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها