jamejamsima
سیما پخش زنده کد خبر: ۱۲۷۵۶۳۶   ۱۹ شهريور ۱۳۹۹  |  ۰۹:۴۹

برنامه بحث روز رادیو ایران فردا به بررسی فراز و نشیب شبکه ملی اطلاعات می پردازد.

فراز و نشیب شبکه ملی اطلاعات سوژه برنامه بحث روز رادیو ایران

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو، برنامه بحث روز رادیو ایران که به بررسی مسائل روز سیاسی و اجتماعی ایران و جهان می پردازد این هفته به سراغ فراز و نشیب های شبکه ملی اطلاعات رفته است.

این برنامه امروز چهارشنبه نوزدهم شهریور از ساعت۱۱:۴۵ از رادیو ایران پخش می شود. طرح شبکه ملی اطلاعات در کشور از اواخر سال ۱۳۸۴ مطرح و مهم‌ترین دلیل پیاده‌سازی این شبکه در آن سال‌ کاهش وابستگی به شبکه جهانی اینترنت اعلام شد، اما اساس شبکه ملی از سال ۱۳۹۲ در شورای عالی فضای مجازی بازتعریف شد.

در سند «ضرورت تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات» تصویب‌شده در سال ۱۳۹۵ نیز آمده که شبکه ملی اطلاعات به عنوان زیرساخت ارتباطی کل فضای مجازی، شبکه همه شبکه‌های کشور است.
مهمانان حاضر در استودیوی برنامه بحث روز دکتر عباس آسوشه مشاور دبیر شورای عالی فضای مجازی و آقای سینا تفنگ چی مدرس علوم ارتباطات و متخصص فناوری های نوین هستند و مهندس رضا تقی پور عضو شورای عالی فضای مجازی و وزیر اسبق ارتباطات نیز مهمان تلفنی برنامه است.

برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران به سردبیری فاطمه عبدالوند و اجرای دکتر محمد رضا قربانی از این شبکه رادیویی تهیه و پخش می شود. علاقمندان به برنامه های سیاسی، اجتماعی می توانند نظرات،سوالات و دیدگاه های خود را از طریق شماره تلفن های ۲۲۰۴۰۰۸۶ – ۲۲۰۵۰۰۰۹ و شماره پیام گیر۳۰۰۰۰۹۰۰ اعلام نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها