jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۴۵۵   ۱۶ شهريور ۱۳۹۹  |  ۲۰:۲۰

معاون فنی و مهندسی پلیس راهور ناجا مطرح کرد:

علت توقف شماره گذاری خودرو‌های یورو ۴

معاون فنی و مهندسی پلیس راهور نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: خودرو‌های غیر دیزلی از ابتدای سال ۹۹ فقط در صورت داشتن استاندارد یورو ۵ یا بالاتر شماره گذاری می‌شوند.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ زارع معاون فنی و مهندسی پلیس راهور ناجا در خصوص علت پلاک نشدن برخی خودرو‌های خارجی گفت: یکی از پیش شرط‌های شماره گذاری، ارائه تائیدیه زیست محیطی از سازمان حفاظت از محیط زیست است که تاکنون برای این خودرو‌ها هیچ مجوزی از سازمان حفاظت از محیط زیست صادر نشده است و هیچ گونه مدرکی هم در این رابطه از طرف وزارت صمت و یا خودروساز به پلیس راهور ناجار ارسال نشده است.

معاون فنی و مهندسی پلیس راهور ناجا تصریح کرد: برابر قانون پس از اخذ تائیدیه‌های زیست محیطی و ایمنی از سازمان ملی استاندارد شماره گذاری امکان پذیر است.

او افزود: از طرف وزارت صمت و شرکت سازنده موضوع پیگیری شده و برابر اطلاعات واصله سازمان محیط زیست اعلام کرده که آئین نامه اجرایی قانون هوای پاک، خودرو‌های غیر دیزلی از اول سال ۹۹ باید یورو ۵ باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها