jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۲۸۷ ۱۵ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۹

برنامه «مکث» ماجرای دختری را که بعد از پیوند قلب به کرونا مبتلا شد، روایت می کند.

ماجرای دختری که بعد از پیوند قلب به کرونا مبتلا شد در «مکث»

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از مهر، شانزدهمین قسمت از سری سوم برنامه «مکث» شنبه‌شب ۱۵ شهریورماه، ساعت ۱۹:۴۵ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در هفته سوم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه محرم تهیه شده گیتی خامنه مجری و راوی خواهد بود. در این برنامه خامنه میزبان دختری نوجوان به نام زهرا ابراهیمی است که در زندگی نه چندان بلندی که تابحال داشته با فراز و فرودهای بسیاری روبرو شده و تجارب عجیبی کسب کرده است.

زهرا بخاطر بیماری قلبی، پیوند قلب شده و وقتی دوران نقاهت را سپری می‌کرده به بیماریی کرونا مبتلا شده است. دختر  نوجوان مقاوم، با شجاعت و شور و امیدی که نسبت به زندگی و آینده در دل دارد همه سختی‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشته است. ماجرای زهرا را امشب شنبه ۱۵ شهریور در برنامه «مکث» ببینید و بشنوید.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گفتگو میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی ضبط و پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر