jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۰۶۶   ۱۱ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۹:۴۲

معاونت صدای جمهوری اسلامی فراخوان تولیدات مردمی پویش «هر خانه یک حسینیه» را با محوریت رادیو اربعین اعلام کرد.

تعداد بازدید : 27

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو اربعین، نظر به اهمیت همراهی عاشقان و دلدادگان حسینی با رادیو اربعین، فراخوان مردمی پویش «هر خانه یک حسینیه» به همت رادیو اربعین و با همکاری کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین اجرایی شده است.

بر این اساس فراخوانی برای دریافت تولیدات مردمی پیرامون پویش مذکور اعلام و طی آن از همه مخاطبان رسانه ملی خواسته شده تولیدات مختلف خود را در قالب های برنامه سازی رادیویی، نغمات آیینی شامل مرثیه، تواشیح ومداحی، دکلمه کودکان، ویدیوی کوتاه تا ۵ دقیقه از سفر پیاده روی ادوار گذشته، نماهنگ و فتو کلیپ، پست فضای مجازی با موضوع پیاده روی اربعین، استوری فضای مجازی اینستاگرام، شعرو دلنوشته و داستانک، عکس بصورت افقی از سوژه های ناب پیاده روی اربعین در ادوار گذشته و طرح افقی گرافیکی برای رادیو نما، مبتنی بر موضوعات مندرج در پوستر از طریق تارنمای radioarbaeen.ir تا ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ بارگذاری و ارسال کنند.

گفتنی است آثار برتر علاوه بر استفاده در جدول پخش رادیو اربعین، فضای مجازی و رادیونما، در آیین اختتامیه رادیو اربعین مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

اطلاعات تکمیلی در تیزر تصویری و آنونس رادیویی پیوست این خبر که در روز های آتی از شبکه های تلویزیونی و رادیویی سراسری و استانی پخش خواهد شد قابل مشاهده و دسترسی است .

تیزر تلویزیونی و آنونس رادیویی فراخوان تولیدات مردمی پویش «هر خانه یک حسینیه»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها