Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۴۹۷۳ ۱۰ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۹:۴۲

توپ جمع‌کنی برای کودکانی که طرفدار فوتبال و ستاره‌هایش هستند جذاب است. آن‌ها در ورزشگاه حاضر می‌شوند و هم فوتبال را از نزدیک می‌بینند و هم شاید بتوانند با فوتبالیست‌های مورد علاقه‌شان عکس یادگاری بگیرند البته همه این‌ها بستگی دارد به اینکه در چه لیگ و ورزشگاهی توپ جمع‌کن باشند.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، پسرکی که به دنبال توپ آمده و با یک چوب سعی می‌کند آن را به دست بیاورد، توپ جمع‌کن بازی تیم‌های فوتبال زنان داربی کانتی و میلتون کینس دان از لیگ ملی شمال انگلیس است.

این لیگ در بخش زنان سومین رده را دارد و تیم‌ها برای رسیدن به بالاترین سطح فوتبال زنان در انگلیس باید دو بار صعود را تجربه کنند.

این توپ جمع کن احتمالا فوتبالی در سطح یک دنیا چه در بخش زنان و چه مردان تماشا نمی‌کند اما به جای آن می‌تواند از حضور در این منطقه سرسبز و زیبا لذت ببرد.

توپ جمع‌کنی با اعمال شاقه (+عکس)

این عکس را «Catherine Ivil» ثبت و «getty images» آن را منتشر کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر