jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۴۹۷۳   ۱۰ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۹:۴۲

توپ جمع‌کنی برای کودکانی که طرفدار فوتبال و ستاره‌هایش هستند جذاب است. آن‌ها در ورزشگاه حاضر می‌شوند و هم فوتبال را از نزدیک می‌بینند و هم شاید بتوانند با فوتبالیست‌های مورد علاقه‌شان عکس یادگاری بگیرند البته همه این‌ها بستگی دارد به اینکه در چه لیگ و ورزشگاهی توپ جمع‌کن باشند.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، پسرکی که به دنبال توپ آمده و با یک چوب سعی می‌کند آن را به دست بیاورد، توپ جمع‌کن بازی تیم‌های فوتبال زنان داربی کانتی و میلتون کینس دان از لیگ ملی شمال انگلیس است.

این لیگ در بخش زنان سومین رده را دارد و تیم‌ها برای رسیدن به بالاترین سطح فوتبال زنان در انگلیس باید دو بار صعود را تجربه کنند.

این توپ جمع کن احتمالا فوتبالی در سطح یک دنیا چه در بخش زنان و چه مردان تماشا نمی‌کند اما به جای آن می‌تواند از حضور در این منطقه سرسبز و زیبا لذت ببرد.

توپ جمع‌کنی با اعمال شاقه (+عکس)

این عکس را «Catherine Ivil» ثبت و «getty images» آن را منتشر کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها