jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۹۲۹   ۱۰ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۳:۱۱

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور:

محدودیت ترافیکی مشروط در هراز و کندوان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور: گفت: طبق برنامه ریزی قبلی تردد خودرو از ساعت 12 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به مرزن آباد و در محور هراز تردد از ساعت 14 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به آمل ممنوع است، البته این محدودیت ترافیکی در صورت روان بودن تردد اعمال نمی شود.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران

وی بیان کرد: امروز 10 شهریورماه تردد در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک، گفت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

آزادراه‌ کرج-تهران پرترددترین جاده کشور در شبانه‌روز گذشته

محرابی نیا اظهار کرد:‌ در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه‌ کرج-‌تهران، آزادراه قزوین-کرج و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.

در 24 ساعت گذشته تردد در جاده ها 26 درصد افزایش داشت

وی اضافه کرد‌: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد‌ 2214 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 25.8 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 6.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

انسداد محورهای شمشک -دیزین و خرم‌آباد - پلدختر

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در حال حاضر جاده شهداد - نهبندان، محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده فرعی شمشک - دیزین به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

محدودیت ترافیکی مشروط در هراز و کندوان

محرابی نیا گفت: طبق برنامه ریزی قبلی تردد وسایل نقلیه از ساعت 12 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، همچنین در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، البته این محدودیت ها در صورت روان بودن تردد اعمال نمی‌شود.

وی اضافه کرد: تردد‌ کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد در محور هراز ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز سه شنبه مورخ 11 شهریور در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران– سمنان– مشهد و بالعکس ممنوع است.

محرابی نیا مجددا تأکید کرد: درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید و یا لغو محدودیت ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها