jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۲۲۰   ۰۱ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۳:۰۰

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور خبر داد؛

انسداد پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور هراز محدوده تونل زیار باغ در استان مازندران از فردا دوم شهریور تا سوم شهریور 99 ‌از ساعت 21 تا 5 صبح روز بعد به مدت 2 شب مسدود است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد شبانه محور هراز از 2 شهریور‌

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: محور هراز محدوده تونل زیار باغ در استان مازندران از فردا دوم شهریور تا سوم شهریور 99 ‌از ساعت 21 تا 5 صبح روز بعد به مدت 2 شب به‌ دلیل اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل در کیلومتر 95، مسیر مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.

آزادراه کرج-تهران پرترددترین جاده کشور

وی بیان کرد:‌ در شبانه‌روز گذشته در آزادراه‌ کرج-تهران، آزادراه‌ ‌کرج-قزوین و آزادراه قزوین-کرج پرترددترین جاده‌های کشور بود.

انسداد پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی

محرابی‌نیا تصریح کرد: در حال حاضر جاده فرعی شمشک - دیزین، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور رامیان - اولنگ - شاهرود، محور شهداد - نهبندان و محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

بارش پراکنده باران در کندوان و مه‌گرفتگی در ارتفاعات جاده فیروزکوه

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز‌، فیروزکوه و کندوان، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

وی با اشاره به بارش پراکنده باران و مه‌گرفتگی در ارتفاعات محور کندوان، گفت: در‌ محور فیروزکوه هم مه‌گرفتگی در ارتفاعات گزارش شده است و در محور هراز‌، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت ‌مداخلات جوی ‌خاصی نداریم.

محرابی‌نیا همچنین از بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان مازندران خبر داد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج

وی با بیان اینکه دوربین‌های نظارت تصویری ‌ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس نشان می‌دهد، از بروز ‌ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه ساوه-تهران محدوده نسیم شهر و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران خبر داد.

کاهش 3.3 درصدی ترافیک جاده‌ها

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد تعداد‌ 2230 دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 3.3 درصد کاهش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 11.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها