jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۷۳۹۲۲   ۲۸ مرداد ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۱

جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد سه شنبه مواضع حماس در نوار غزه را مورد حمله قرار دادند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که جنگنده های این رژیم بامداد سه شنبه به تعدادی از مواضع حماس در نوار غزه حمله کرده اند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این حملات در پاسخ به بالن های آتش زایی است که از نوار غزه به سوی شهرک های اطراف آن ارسال می شود.

رژیم صهیونیستی که در برابر بالن های آتش زای فلسطینیان عاجز مانده با حملات شبانه به غزه تلاش دارد تا روند ارسال این بالن های آتش زا را متوقف کند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی روز گذشته از وقوع دست کم 42 آتش‌سوزی دیگر در شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه خبر دادند.

این دوازدهمین روز پیاپی بود که در جنوب سرزمین‌های اشغالی آتش‌سوزی گزارش می‌شود که طی آن زمین‌های کشاورزی در این مناطق طعمه آتش می‌شوند.

این بالن‌های آتش زا که گاهی اوقات مواد منفجره حمل می‌کنند طی هفته گذشته باعث بروز ده‌ها آتش سوزی در سرزمین های اشغالی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها