Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۳۷۸۶ ۲۶ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۶

یکی از اعضای ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان می گوید که جمجمه ای در ارتفاع ۳۴۸۰ متری دماوند یافت شده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، ایسنا نوشت: امیر رحمان زاده عضو ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان در خصوص علمیات امداد و نجات کوهنوردان در دماوند گفت: هفته گذشته در دماوند عملیات جستجوی مختلفی انجام شد که در یکی از آنها پس از هفت ساعت جستجوی شبانه در یکی از دره های خطرناک دماوند موفق شدیم کوهنورد مفقودی را بیابیم.
او اضافه کرد: همچنین متاسفانه گروه جستجو و نجات جمجمه یک کوهنورد را در دماوند پیدا کردند. این جمجمه در ارتفاع ۳۴۸۰ متری مسیر جنوبی دماوند و در یکی از دره ها یافت شد. 
رحمان زاده در خضوص این جمجمه اظهار کرد: این جمجمه یافت شده توسط تیم هلال احمر برای ارسال به پزشکی قانونی تحویل کلانتری شد اما هویت فرد فوت شده تاکنون مشخص نیست. 
عضو ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان بیان کرد: احتمال می رود این جمجمه مربوط به دانشجویی باشد که دو سال پیش در این مسیر مفقود شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر