jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۳۳۰۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۸

تهیه کننده برنامه چراغانی در گفتگو با جام جم آنلاین:

چراغانی جشنواره مجری ها بود/ سعی کردیم کلیشه ها را بشکنیم

وجه تمایز «چراغانی» با برنامه های مناسبتی در اجرا و فضای این برنامه است.

چراغانی جشنواره مجری ها بود/ سعی کردیم کلیشه ها را بشکنیم

مجید عباسی تهیه کننده برنامه چراغانی که در ایام عید قربان تا غدیر روی آنتن شبکه سه رفت درباره ویژگی های این برنامه و تمایز آن با دیگر برنامه ها به خبرنگار جام جم آنلاین گفت: وجه تمایز چراغانی با برنامه های مناسبتی در اجرا و فضای این برنامه است. ما یک مجری ثابت نداشتیم و سعی شد به فراخور مهمانی که دعوت می شود مجری ای دعوت شود که تخصص موضوع مورد نظر را دارد و به همین دلیل جشنواره ای از مجریان در این برنامه وجود داشت.

وی همچنین به لوکیشن این برنامه اشاره و تصریح کرد: این برنامه از فضاهای استودیویی و فضاهای دکوراتیو معمول که در چنین برنامه هایی بهره گرفته می شود خارج شده است و سعی شد به حال و هوای خانه های قدیمی نزدیک شویم و با رفتن به سراغ چنین نوستالژی ای خواستیم قدمت بیشتری به این فضا دهیم که با بازخوردی هم که از مخاطب داشتیم پی بردیم که با این فضا ارتباط برقرار کرده است.

چراغانی جشنواره مجری ها بود/ سعی کردیم کلیشه ها را بشکنیم

‌عباسی در ادامه درباره شرایط تولید در اوضاع کرونایی گفت: ما هم مثل سایر مشاغل در شرایط کرونایی فضایی را تجربه کردیم که جدید بود اما خدا را شکر با تدابیری که در نظر گرفته شد تلاش شد کسی آسیب نبیند و حضار به گونه ای در دوربین دیده شوند که هم پروتکل ها رعایت شود و هم این اقدام جنبه آموزشی هم داشته باشد.

وی اضافه کرد: شرایط سختی داشتیم. باید هم برنامه را به موقع به پخش می رساندیم و هم مراقب می بودیم کسی مبتلا نشود و با همدلی تیم توانستیم تا الان بدون هیچ آسیبی برنامه را به تولید برسانیم.

چراغانی جشنواره مجری ها بود/ سعی کردیم کلیشه ها را بشکنیم

این تهیه کننده در پاسخ به اینکه در محرم برنامه ای خواهند داشت یا خیر، اظهار داشت: در محرم برنامه نداریم اما در دورانی که برنامه تعطیل است به لحاظ کمی و کیفی به فضای ارتقای برنامه فکر می کنیم.

وی در پایان عنوان کرد: چراغانی یک برنامه گفتگومحور است و ما سعی کردیم کلیشه های معروف را بشکنیم. این برنامه سه سال است که روی آنتن است و طی این مدت سعی کرده ایم که با دعوت از مهمانان در رشته های مختلف فرهنگی هنری برنامه را از یک بعدی بودن و کلیشه ای بودن خارج کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر