jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۳۲۴۲ ۱۹ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۲:۰۱

ضبط مسابقه «عصر جدید» در مرحله دوم به پایان رسید و با پخش این مسابقه و نهایی شدن راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی ضبط دوباره برنامه بعد از محرم و صفر شروع می شود.

ضبط «عصر جدید» در مرحله دوم به پایان رسید/ ادامه پخش مرحله فعلی تا اخر مردادماه

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، عصر روز جمعه 17 مرداد برنامه تلویزیونی «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی روی آنتن شبکه سه رفت که در آن، نتیجه آرای مردمی مرحله دوم اعلام شد.

در مرحله دوم این برنامه، داوران در هر قسمت، دو اجرا را انتخاب می‌کردند، که در نهایت، انتخاب نهایی به عهده مخاطبان بود و به این ترتیب برگزیدگان پنج برنامه نخست مرحله دوم تعیین شدند.

ضبط «عصر جدید» در مرحله دوم به پایان رسید/ ادامه پخش مرحله فعلی تا اخر مردادماه


از هفته گذشته، غیر از شنبه‌ها و یکشنبه‌ها، روزهای سه‌شنبه‌ها و چهارشنبه‌ها هم «عصر جدید» روی آنتن شبکه سه سیما رفته است که مهمترین دلیل اضافه شدن روزهای پخش این مسابقه تلویزیونی، تداخل زمان پخش با مسابقات ورزشی مهم و پایان پخش مرحله دوم پیش از فرا رسیدن ماه محرم خواهد بود، تا با معرفی شرکت کنندگان منتخب مردم، آنان زمان کافی برای آماده‌سازی تا شروع ضبط مرحله بعدی را دارا باشند.
بنابراین ضبط مسابقه «عصر جدید» در این مرحله به پایان رسید و شرکت کنندگان خود را برای ضبط مرحله نیمه نهایی آماده می کنند.

ضبط «عصر جدید» در مرحله دوم به پایان رسید/ ادامه پخش مرحله فعلی تا اخر مردادماه
فصل دوم «عصر جدید» از اسفندماه سال گذشته روی آنتن رفت که به دلیل کرونا با چالش های مختلفی مواجه بود. این برنامه چندین بار ضبط خود را قطع کرد و یا به تعویق انداخت و با محدودیت هایی برای حضور تماشاگران همراه شد.
«عصر جدید» در حال حاضر پربیننده ترین برنامه تلویزیونی است که از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر