jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۲۷۲۰   ۱۲ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۲:۰۲

مجموعه رادیویی «نقاب » با ژانر جاده ای پلیسی در پنج قسمت از شبکه های رادیویی نمایش و ایران پخش می شود.

مجموعه پلیسی «نقاب» در رادیو نمایش/ راه اندازی پویش دلگویه های غدیری

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از فارس، در این مجموع رادیویی میرطاهرمظلومی، قربان نجفی و کرامت رودساز به عنوان پلیس به ایفای نقش می پردازند ، همچنین بهناز بستان دوست و محمد آقا محمدی در نقش زن و مردی جوانی که قاچاق مواد مخدر می کنند، حضور دارند.


مهدی طهماسبی کارگردان مجموعه رادیویی «نقاب» ضمن اعلام این مطلب افزود: تمام اتفاقات در این سریال رادیویی پلیسی – معمایی در جاده رخ می دهد و با توجه به امکانات کم رادیو ، بسیار کار سختی است.
وی ادامه داد: در بازسازی برخی صحنه ها در رادیو، خیلی چیزها باید بازتعریف شود تا جذابیت های شنیداری و اصول و استانداردهای نمایش رادیویی حفظ شود چون در اینصورت است که  شنونده با خلا مواجه نمی شود.
این کارگردان در پایان تأکید کرد: حضور فرشاد آذرنیا به عنوان تهیه کننده ای کاربلد و حرفه ای که تعاریف درستی از افکت و فضاسازی دارد باعث شده است که این کار شنیدنی تر شود ، همینطور همکاری گروه تولید که تمام تلاششان را کردند تا اثری قابل دفاع از آنتن رادیو پخش شود.


مجموعه رادیویی «نقاب» به سفارش رادیو ایران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است و همزمان از رادیو نمایش نیز پخش می شود.
این سریال رادیویی به نویسندگی احمد خسروی، کارگردانی مهدی طهماسبی، تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا ، صدابرداری جعفر جودتی ، افکتوری نازنین حسن پورو با هنرمندی بهناز بستان دوست، محمد آقامحمدی، میرطاهر مظلومی، محمد شریفی مقدم، مسعود زنوزی راد، قربان نجفی، کرامت رودساز، از امشب ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می شود و ساعت 23:45 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

پویش دلگویه های غدیری در رادیو نمایش

علاقه مندان به گفت و گو با مولای متقیان ،حضرت امام علی «ع» می توانند با ارسال فایل صوتی به رادیو نمایش در پویش #دلگویه های غدیری  شرکت کنند.

شنونده فهیم رادیو نمایش می تواند فایل صوتی خود را که با عبارت (مولای من) آغاز شده باشد به این پویش در صفحه برنامه استودیو هشت در طریق اپلیکیشن ایرانصدا ارسال کنند.

جهت ارسال از طریق سایت رادیونمایش به آدرس radionamayesh.ir نیز میتوانند مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها