jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۱۲۷۲۶۶۶ ۱۲ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۲:۰۳

تهیه کننده سریال «نجلا» بیان کرد: تصویربرداری این سریال چندین ماه طول می کشد و تا اواسط مهر ماه هم ادامه دارد.

سعید سعدی تهیه کننده سریال «نجلا» درباره این مجموعه و خبرهای جدید آن به خبرنگار جام جم آنلاین بیان کرد: تصویربرداری این سریال چندین ماه طول می کشد و تا اواسط مهر ماه هم ادامه دارد.
 
وی با اشاره به لوکیشن فعلی تصویربرداری اظهار کرد: این سریال در حال حاضر در بوستان ولایت در حال تصویربرداری است و بعد از آن لوکیشن سریال تغییر خواهد کرد. 
 
سعدی با اشاره به دیگر لوکیشن های سریال عنوان کرد: بعد از بوستان ولایت، تصویربرداری و ضبط سریال را در شهرک دفاع مقدس ادامه خواهیم داد و بعد از آن به جنوب کشور می رویم. 
 
قصه عاشقانه «نجلا» در بستر درام و حول محوریت امام حسین (ع) و عاشورا روایت می‌شود. قصه‌ طراحی شده پرتعلیق و پر کشمکش است که در سال ۵۸ می‌گذرد و تحولات ‌جامعه، یک سال بعد از انقلاب و یک سال قبل از جنگ تحمیلی در کار دیده می‌شود
 
آزیتا حاجیان، حسام منظور، هدایت هاشمی، ملیکا شریفی‌نیا، سارا ‌رسول‌زاده، سوگل طهماسبی، سید مهرداد ضیایی،‌ مصطفی ساسانی، جواد پورزند، علی غابشی و مرتضی شاکر برای بازی در نقش‌های این مجموعه معرفی شدند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر