jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۲۵۱۸ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۶:۱۷

چرا علی دایی در 15 ماه گذشته فعالیتی در دنیای فوتبال نداشته است؟

به گزارش جام جم آنلاین ، دایی بعد از اخراج از سرمربیگری سایپا که 12 اردیبهشت سال گذشته رخ داد هنوز به مستطیل سبز برنگشته و اگر چه طی این مدت اسم تیم‌های مختلفی به عنوان تیم جدید او مطرح شده اما شهریار فوتبال ایران فعلا رسیدگی به فعالیتهای اقتصادی را به بازگشت به فوتبال ترجیح داده است.

روزنامه جام جم در گزارشی به این موضوع پرداخته که چرا دایی مدام روی این نکته تاکید دارد که هیچ برنامه‌ای برای بازگشت به این فوتبال ندارد.

در بخشی از این گزارش آمده است: دایی نسبت به گذشته فعالیت‎های بسیار پررنگ‎تر تجاری دارد و پروژه‎های سنگینی را در زمینه‌‏های مختلف اقتصادی مدیریت می‎کند که دامنه برخی از آنها به خارج از کشور هم کشیده شده است. شنیده می‎شود آقای گل جهان یک پرونده حقوقی را نیز پیگیری می‎کند، پرونده‌ای که در آن به تعبیر یکی از نزدیکانش «کلاه گشاد مالی بر سر او رفته » و انرژی بسیار زیادی از او گرفته است.

این روزنامه در بخشی از گزارشش به تغییر خلق و خوی دایی اشاره کرده و اینکه او انگیزه و اشتیاق کمتری نسبت به روزهای جوانی‌اش پیدا کرده، گوشه‎گیرتر شده و کم حوصله‎تر و البته ناگفته نماند همان مشکلات شخصی که بیان آن در رسانه‎ها معنایی ندارد در به وجود آمدن این تغییرات رفتاری در آقای گل جهان بی‎تاثیر نبوده است.

تنها راه بازگشت دایی به فوتبال از دید روزنامه جام جم، داشتن پیشنهاد از تیمی در تهران است که او هم بتواند کنار خانواده‌اش باشد هم اینکه به فعالیتهای تجاری‌اش رسیدگی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر