jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۲۲۴۲   ۰۵ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۸

روزنامه الاتحاد امارات گزارش داد؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا در برگزاری ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان با انجام هرگونه اقدامات اضافی خارج از برنامه مخالف است.

به گزارش جام جم آنلاین ، به نوشته روزنامه الاتحاد امارات، قطر میزبان رقابت‌ها به دنبال اعمال قرنطینه برای تیم‌های حاضر در این مسابقات جهت پیشگیری از شیوع بیماری بود اما طبق پروتکل اعلامی کنفدراسیون فوتبال آسیا، 48 ساعت قبل از سفر تیم‌های شرکت‌کننده به کشور میزبان یک مرحله تست کرونا از اعضای تیم‌ها به عمل می‌آید، همچنین 24 ساعت پس از ورود تیم‌ها به قطر دومین تست در کشور میزبان انجام خواهد شد و تدابیر لازم برای پیشگیری از شیوع بیماری با حضور نمایندگان کمیته پزشکی AFC در نظر گرفته می‌شود.

براین اساس 16 تیم مرحله غرب آسیا پس از اعلام نتایج تست اول هیچ مشکلی برای ورود به قطر و استقرار در محل اقامت خود همچنین آغاز تمرینات نخواهند داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر