jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۱۹۹۲ ۰۱ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۸:۲۴

شیوع ویروس کرونا خسارت بسیار سنگینی به ورزش جهان وارد کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، عباس نظریان رییس مرکز مشارکت ها، سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش در نشست مشترک معاول اول رییس جمهور با مدیران ارشد ورزش کشور، اثرات شیوع ویروس کرونا در ورزش را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: برآوردهایی که صورت گرفته نشان می دهد ماهیانه، شیوع ویروس کرونا بیش از 3 هزار میلیارد تومان به صنعت ورزش ضرر زده است.

نظریان مجموع ضرر شیوع ویروس کرونا به کسب و کارهای ورزشی را در 4 ماه اخیر 12 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و توضیح داد: ورزش یک صنعت 700 میلیارد دلاری است که دارای دو بخش تولید و خدمات است که در این بین نه تنها بخش خدمات که قسمت عرضه فعالیت های ورزشی باشگاه ها را شامل می شود که تحت شعاع کرونا قرار گرفته است و 32 هزار باشگاه آسیب دیده اند، بلکه در بخش تولید نیز صنعت ورزش دارای تولید 10 هزار قلم جنس ورزش است که در این زمینه هم متحمل ضرر شده اند.

رییس مرکز مشارکت ها، سرمایه گذاری و اقتصاد وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد که ورزش به عنوان صنعت جامع از طرف دولت دیده شود و تسهیلات مناسبی برای بازگشت رونق تولید در ورزش در بخش خدمات و تولید اتفاق بیافتد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر