jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۷۱۱۱۵   ۲۳ تير ۱۳۹۹  |  ۰۸:۱۸

عضو کمیسیون انرژی در گفتگو با جام جم آنلاین:

مجلس از اقدامات احساسی پرهیز کند

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری در دیدار خود با نمایندگان بر تعامل هر چه بیشتر سه قوا تاکید فرمودند و از منتخبین ملت خواستند کاری کنند که دولت در سال آخر دچار سستی در انجام وظایف نشود.

مصطفی نخعی نماینده نهبندان و سربیشه در گفتگو با جام جم آنلاین افزود:مقام معظم رهبری از نمایندگان خواستند مطابق وظیفه قانونی، نظارت و استفاده از ظرفیت های قانون اساسی، با رعایت احترام، حفظ حرمت مسایل شرعی و متانت به قوا کمک رسانی نمایند و دولت را در سال آخر که بسیار حساس است همراهی کرده و مراقبت کنند تا دولتمردان دچار سستی در انجام کارهایشان نشوند.

وی گفت: بنظر می رسد مطابق فرمایشات رهبری، مجلس وظیفه دارد به دور از هیاهو، وارد مباحث تخصصی شود و از امور احساسی که خدای ناکرده تحت تاثیر جوهای تبلیغاتی و رسانه ای صورت می‌گیرد پرهیز کند و با دنبال کردن اقدامات تخصصی برای حل گره های اقتصادی و مشکلات مردم تلاش کند.

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی افزود: کمیسیون های تخصصی بخصوص اقتصاد، برنامه و بودجه و انرژی باید تلاش کنند طرح ها و لوایحی را که در دوران گذشته معطل مانده دراولویت بررسی خود قرار دهند.

عضو کمیسیون انرژی گفت: مجلس باید مشکلات را رصد کند و با یک کار تخصصی فارغ از مسایل سیاسی و هیجانات شروع بکار کند و دغدغه های امروز مردم را به حداقل کاهش دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر