jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۰۱۳۰ ۱۱ تير ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۱

سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس با سازمان صدا و سیما درباره چگونگی برگزاری مراسم‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس و بهینه‌سازی اسناد آن دوران به توافق رسیدند.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرگزاری صدا و سیما، در راستای تفاهم‌نامه منعقد شده بین «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس» و «سازمان صداوسیما»، سردار غلامرضا علاماتی رئیس سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس و «حسین مهدیان» مدیرکل آرشیو صداوسیما در نشستی مشترک درباره چگونگی همکاری به منظور برگزاری بهتر مراسم‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس و بهینه‌سازی اسناد و مدارک آن دوران به تفاهم رسیدند.
همکاری فی‌مابین درخصوص برگزاری هرچه بهتر چهلمین سالگرد دفاع مقدس، تبدیل اسناد دیداری و شنیداری آنالوگ موجود در سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس توسط آرشیو مرکزی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، ابلاغ دستورالعمل از سوی آرشیو مرکزی صداوسیما برای ادارات کل استانی این سازمان در خصوص همکاری مشابه با ادرات کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در استان‌ها و غنی‌سازی و تقویت متادیتای موجود از دفاع مقدس در آرشیو صداوسیما با استفاده از ظرفیت پیشکسوتان دفاع مقدس، ​ از مفاد این تفاهم نامه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر