jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۹۳۵۶   ۰۱ تير ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۸

fمیرمعصوم سهرابی مدیرعامل تراکتور در گفتگوی جدید با سایت این باشگاه مواضع باشگاه تبریزی را گفته و اعلام کرده که مسئولان باید به این باشگاه تضمین بدهند.

به گزارش جام جم آنلاین ، وی همچنین اعلام کرده که از نظر فنی این تیم مشکلی ندارد و آماده شروع مسابقات است.

در فدراسیون ناهماهنگی وجود دارد

آقای نبی، دبیر کل فدراسیون فوتبال با آقای زنوزی تماس گرفته که این موضوع باید به اطلاع سازمان لیگ هم می‌رسید، صدور تکذیبیه از سوی سازمان لیگ، نشان داد که هماهنگی بین کمیته‌های فدراسیون فوتبال وجود ندارد.

باید با خردجمعی تصمیم بگیریم

آقای زنوزی از فرستادن بنده به فدراسیون فوتبال اجتناب کرد؛ چرا که ایشان معتقد است که نماینده تمامی باشگاه‌ها باید در جلسه‌ای مشترک حضور داشته باشند تا با خرد جمعی، تصمیم‌گیری شود. 

بازیکن باید از نظر بدنی آماده باشد

پس از صدور مجوز آغاز تمرینات، درب باشگاه و زمین‌های تمرین به روی بازیکنان باز شد و تمرینات انفرادی و در قالب گروه‌های چند نفره زیر نظر اعضای کادرفنی تیم پیگیری شد؛ چرا که بازیکنان حرفه‌ای همواره باید از نظر بدنی آماده باشند و تمرین نکردن طولانی مدت، منجر به اضافه وزن بازیکنان می‌شود.

چهار بار تست کرونا دادیم

تمامی پروتکل‌های بهداشتی اعم از ضدعفونی زمین تمرین، تونل ضدعفونی و... را از همان روز اول به بهترین شکل اجرا می‌کنیم. همچنین تراکتور، تنها باشگاه ایرانی است که چهار مرتبه تست کرونا داده است.

هواپیمای اختصاصی داریم

شرایط مالی، زیرساخت‌ها و امکاناتی نظیر هواپیمای اختصاصی برای رعایت پروتکل‌ها را داریم، ولی چند  باشگاه‌ دیگرچنین امکاناتی دارند؟

برای عواقب کرونا تضمین می‌خواهیم

بارها موضع خود را اعلام کرده‌ایم و آخرین نامه‌نگاری را نیز روز گذشته با سازمان فوتبال انجام داده‌ و درخواست کرده‌ایم که عواقب ناشی از شروع مسابقات در شرایط کنونی را بر عهده گرفته و به ما تضمین دهند و یا اینکه جلسه‌ای با حضور مدیران عامل تمامی باشگاه‌های لیگ برتری و دسته یکی تدارک دیده و با خرد جمعی تصمیم‌گیری شود.

عراق با امکانات بهتر لیگش را تعطیل کرد

کشورهای همسایه ایران همچون عراق، امارات و آذربایجان علی‌رغم امکانات خوبی که دارند، لیگ‌‌هایشان را تعطیل کرده‌اند، ولی ما با شرایط کنونی که بعضی از تیم‌ها شرایط مالی برای خرید آب معدنی ندارند، می‌خواهیم لیگ برتر را استارت بزنیم.

نگرانی فنی نداریم

تراکتور تیم سوم جدول در لیگ برتر بوده و همچنین توانسته به جمع چهار تیم جام حذفی راه یابد؛ پس ما از نظر فنی نگرانی نداریم، بلکه تنها دغدغه ما، حفظ سلامت ورزشکاران و خانواده‌هایشان است.

تیم ما مشکلی ندارد

تیم ما از نظر فنی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی هیچ مشکلی ندارد و تنها نگرانی ما بابت رعایت مسائل این امر، از سوی باشگاه‌هایی است که شرایط مالی مطلوبی ندارند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر