jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۴۶۱   ۱۸ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۸:۲۱

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا برای سرپوش‌ گذاشتن بر ناکامی‌های کاخ‌ سفید بار دیگر ادعای تکراری یهودی‌ ستیزی خود علیه ایران را مطرح کرد.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، «مورگان اورتگاس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا امروز یکشنبه در پیامی توئیتری با طرح ادعایی مضحک مدعی شد که ۴۰ سال پیش حکومت ایران «آلبرت دانیل‌پور» را اعدام کرده است و بر این اساس ادعا کرد که تهران یهودی‌ ستیزی می کند!

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر ناکامی های کلاخ سفید در عرصه داخلی و بین المللی آن هم در آستانه انتخابات رسایت جمهوری این کشور ادعا کرد که ایران «افراد را به خاطر مذهب» هدف قرار می‌دهد!

این در حالیست که اقلیت های دینی در ایران بر اساس قانون اساسی از نماینده خود در مجلس شورای اسلامی برخوردار هستند.

گفتنی است، فردی که امروز سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از وی نام بُرد، به اتهاماتی از قبیل جاسوسی برای رژیم صهیونیستی متهم و به اعدام محکوم شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها