jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۴۳۱   ۱۸ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۵:۱۴

بابت اهتمام ویژه رادیو در حوزه پیشگیری کرونا

قدردانی وزیر بهداشت از معاونت صدای رسانه ملی

معاون صدای رسانه ملی از قدردانی وزیر بهداشت به خاطر عملکرد رادیو در راستای اهتمام ویژه در حوزه کرونا خبر داد.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرگزاری صدا و سیما، آقای حمید شاه آبادی در نشست شورای مدیران رادیو که امروز (۱۸ خرداد) برگزار شد، با تشکر از مدیران شبکه‌ها و گروه‌های برنامه ساز به دلیل تهیه و تولید برنامه‌های مختلف به مناسبت سالروز رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد، از تقدیر دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بابت اهتمام ویژه رادیو در حوزه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، خبر داد.

معاون صدای رسانه ملی افزود: برغم عادی نشدن اوضاع، رعایت نکات ایمنی در جامعه درخصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کمرنگ‌تر شده است و تا رسیدن به وضع مطلوب باید مسیرمان را ادامه دهیم.

آقای شاه آبادی به آغاز فصل تابستان و مسوولیت ویژه شبکه‌ها اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه امسال شاهد تغییر محسوسی در تعطیلی مدارس و آغاز سفر‌های تابستانی نیستیم و همچنین تعطیلی طولانی مدت مدارس و دانشگاه‌ها از قبل عید تاکنون، خستگی و بلاتکلیفی در جامعه به ویژه نسل جوان به خصوص در دانش آموزان و دانشجویان ایجاد شده است باید با تهیه و تولید برنامه‌های ویژه این فضا را تغییر داد و شبکه‌ها باید اهتمام ویژه‌ای در این راستا داشته باشند.

تقدیر از روابط عمومی معاونت صدا به خاطر انعکاس اخبار و تاکید بر افزایش این رویکرد به ویژه در شبکه‌ها به خصوص از جانب مدیران شبکه‌ها همچنین تاکید بر رفع مشکلات نیرو‌های معاونت از دیگر نکات مطرح شده در نشست امروز معاون صدای رسانه ملی بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر