jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۳۹۵ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۶

در برنامه امشب 18 خرداد پایش«رفتار هیجانی مردم در بازارهای مالی» با حضور کارشناسان بررسی می‌شود.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه یک، «پایش» امشب همراه با تحولات این روزهای اقتصاد ایران و رونق بازار اوراق بهادار کشور، به بررسی کارکردهای بورس کالا در ایجاد شفافیت خواهد پرداخت و در این زمینه میزبان مهندس "رضا محتشمی پور"، معاون عملیات و نظارت بورس کالای ایران خواهد بود تا در این خصوص گفتگو کند.

در بخش دوم برنامه نیز با توجه به قوانین سختگیرانه اعطای مجوز کارگزاری های بورس و درآمد چند هزار میلیارد تومانی آنها، با دعوت از "عبدالله مشکانی"، کارشناس ارشد اقتصادی، این موضوع واکاوی خواهد شد. همچنین در بخش دیگر پایش، عرضه شدن شرکت های بزرگ در بازار سرمایه مورد بحث قرار گرفته، و با حضور دکتر "رضا نازی"، تحلیلگر بازار سرمایه، موضوع رفتار هیجانی مردم در فروش عرضه های اولیه و ضرر10 میلیون تومانی آنها از سال 98، نقد می شود.

«پایش» به تهیه‌کنندگی رضا جوهرچی، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها بعد از خبر ساعت ۱۹ با اجرای سعید توکلی روی آنتن می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر