jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۸۰۷۹   ۱۷ خرداد ۱۳۹۹  |  ۰۷:۴۲

یکی از ثروتمندترین ورزشکاران جهان هزینه کفن و دفن جورج فلوید را می دهد، یعنی همان سیاه پوستی که در جنایتی نژادپرستانه به دست یک پلیس سفیدپوست به قتل رسید.

به گزارش جام جم آنلاین، فلوید می ودر بوکسور مشهور آمریکایی که یکی از ثروتمندترین ورزشکاران جهان است به مرد پول شهرت دارد. فلوید میودر پیشنهاد داد تا هزینه‌های تشییع پیکر جورج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی که توسط پلیس این کشور کشته شد را برعهده بگیرد.

کشته شدن فلوید همچنین باعث شد تا ستاره‌های ورزشی جهان در رشته‌های مختلف از جمله تنیس، بسکتبال، فرمول یک و ... هم واکنش نشان دهند. کمیته بین‌المللی پارالمپیک و کمیته برگزاری بازی‌های 2028 لس‌آنجلس هم اعتراض خود را به این اتفاقات ابراز کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر