jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۷۸۹۱ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۲:۴۷

طرح آموزش فعالیت های فرهنگی در حوزه موسیقی ، فیلم نامه نویسی و نقالی در شبکه اجتماعی شاد برگزار می شود.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرگزاری صدا و سیما، کانال اداره کل فرهنگی هنری، اردو‌ها و فضا‌های پرورشی به منظور بهینه سازی اوقات فراغت دانش آموزان اقدام به بارگذاری فیلم‌های آموزشی کرده است.

در این ایام که مدارس و بسیاری از مراکز آموزشی و فرهنگی نیز به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل هستند معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به دنبال غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان است.

به همین منظور اداره کل فرهنگی هنری اردو‌ها و فضا‌های پرورشی در کانال اختصاصی خود در شبکه شاد اقدام به بارگذاری یک سری فیلم‌های کوتاه آموزشی کرده است تا دانش آموزان و اولیا آنان از این فیلم‌های آموزشی استفاده کنند.

در این بخش می‌توانیم فیلم‌هایی مربوط به آموزش موسیقی نواحی، فیلم نامه نویسی، نمایشنامه نویسی، نقالی ساخت عروسک‌های نمایشی، کاریکاتور، نقاشی آبرنگ، هنر‌های دستی تجسمی و موارد بسیار دیگری را مشاهده کنیم.

همه این فیلم‌ها به وسیله مدرسان کانون‌های فرهنگی تربیتی، فرهنگیان و دانش اموزان تهیه شده است که پس از مرحله صحت سنجی و بررسی کیفیت ویدئو‌ها در شبکه شاد بارگذاری شده است.

برای مشاهده کانال اختصاصی اداره کل فرهنگی هنری، اردو‌ها و فضای پرورشی می‌توانید پس از نصب نرم افزار شاد وارد کانال‌های آموزش و پرورش، کانال‌های پرورشی و از اینجا کانال اختصاصی را انتخاب و عضو شوید

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر