jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۷۸۰۱ ۱۰ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۳:۱۹

برنامه تاریخی سرچشمه این هفته شنبه ۱۰ خرداد ماه به بررسی تاریخچه ترور‌های هدفمند آمریکا و رژیم صهیونیستی پرداخته است.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرگزاری صدا و سیما، اسرائیل و آمریکا چندین دهه است دست به ترور علنی شخصیت‌های جبهه مقاومت در کشور‌های مختلف می‌زنند و رسما این اقدامات را بر عهده می‌گیرند. از شیخ احمد یاسین در فلسطین تا فتحی شقاقی در جزیره مالت، دانشمندان هسته‌ای ایران در تهران و خالد مشعل در اردن.

دکتر "یعقوب توکلی" استاد دانشگاه و کارشناس مطالعات منطقه، در این قسمت از برنامه سرچشمه درباره تاریخچه اقدامات تروریستی آمریکا و اسرائیل که به "ترور‌های هوشمند" معروف است، سخن خواهد گفت.

برنامه سرچشمه، کاری از گروه تلویزیونی بسیج صدا و سیما است که موضوعات مختلف تاریخ انقلاب را با حضور شاهدان عینی و کارشناسان آن موضوع بررسی و برای اولین بار فیلم‌های کمتر دیده شده‌ی تاریخ انقلاب را منتشر می‌کند.
"سرچشمه" شنبه شب ساعت ۱۹ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر